Weekend - rozkład jazdy!

Nadchodzący weekend zapowiada się niezwykle interesująco... oczywiście piłkarsko! Aż sześć drużyn Drawy rozegra swoje mecze jako gospodarze. Dla wyjątkowych koneserów może zabraknąć czasu. Żeby ułatwić Wam zaplanowanie zadań i aby każdy mógł obejrzeć jak największą ilość spotkań zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem piłkarskim na najbliższą sobotę i niedzielę.

• SOBOTA
  1. Wszystko zacznie się o godzinie 10:30 meczem juniorów młodszych Drawy z rówieśnikami Pioniera Borne Sulinowo.
  2. Tego samego dnia ale nieco później bo o godzinie 15:00 zapraszamy na stadion przy Okrzei na 24 kolejkę III ligi Bałtyckiej gdzie Drawa podejmie Cartusię Kartuzy
  • NIEDZIELA
  1. Niedziela zapowiada się jeszcze ciekawiej... o godzinie 10:00 żaki rozpoczną swój kolejny turniej. Wszystkie mecze na Orliku w Parku Chopina
  2. O godzinie 11:00 na euroboisku zagrają młodzicy, a ich rywalem będzie Olimp Złocieniec
  3. Tuż po młodzikach, również z Olimpem ale o godzinie 13:00 zagrają juniorzy starsi
  4. A o godzinie 16:30, na deser na euroboisko wybiegną zawodnicy lidera Klasy Okręgowej Koszalin Płd. Drawy II którzy zagrają z Błękitnymi Szczecinek.

Dla „chcącego nic trudnego”. Przy odrobinie sprytu można obejrzeć wszystkie mecze na żywo. Zapraszamy w imieniu drużyn do dopingowania Drawy na żywo! Nie zabraknie też atrakcji około sportowych które powoli stają się tradycją.

Powiązana galeria: