19 kolejka - Błękitni Szczecinek

Drawa II Drawsko w kolejnym meczu zmierzy się na własnym stadionie z drużyną Błękitnych Szczecinek.

zapowiedź: Tomasz Walkiewicz

Drawa II Drawsko Pomorskie w tej rundzie jest niepokonana, a w każdym meczu aplikuje minimum 4 gole swoim rywalom. Mimo problemów zbramkarzami (w 4 meczach zagrało 3 różnych zawodników) Drawa straciła tylko dwa gole co bardzo dobrze świadczy odefensywie tego zespołu. W najbliższą niedzielę doDrawska Pomorskiego przyjedzie zespół Błękitnych Szczecinek. Rywal Drawy zajmuje 10 miejsce wtabeli. W tym roku Błękitni rozegrali dopiero 3 mecze, 2 razy remisując (Wiarus Zółtnica, Pogoń Połczyn) oraz wygrywając wostatniej kolejce ze Spójnią Świdwin. Faworytem meczu jest bez wątpienia drużyna gospodarzy.

Zapraszamy wszystkich na stadion! Nie zabraknie atrakcji około meczowych. Widzimy się w niedzielę o 16.30.