Drawa awansowała do półfinału PP KOZPN

W ćwierćfinale PP KOZPN Drawa pokonała na wyjeździe Błonie Barwice 6:0 (3:0) i awansowała do półfinału Pucharu w którym zmierzy się z Gwardią Koszalin.

Mecz przebiegał pod dyktando naszej drużyny. Różnica kilku lig była wyraźna. Już w 9 min Pierwszego Gola strzela Kacper Stukonis. 10 minut później wynik Podwyższył Maciej Wyganowski. Kolejny gol w 30 minucie autorstwa Przemysława Brzeziańskiego. Do przerwy Drawa prowadziła 3:0.

Druga połowa przynosi kolejne gole dla naszego zespołu. Najpierw w 65 min na 4:0 podwyższa Mateusz Zalewski. W 75 minucie Artur Kapeliński głową po raz piąty pokonuje bramkarza gospodarzy. Aż w końcu w 90 minucie ładnym strzałem popisuje się Mateusz Owedyk ustalając wynik meczu na 6:0 dla Drawy.