Juniorzy Starsi wygrywają w Świerczynie

Juniorzy Starsi wygrywają w Świerczynie

Kolejne zwycięstwo na swoim koncie zapisują juniorzy starsi "DRAWY", tym razem nasi podopieczni wygrywają w Świerczynie z tamtejszym "DRZEWIARZEM". Pierwsza odsłona meczu to nerwowa i szarpana gra naszych chłopaków, ale mimo to po 45 min prowadzimy 0:2. Druga część spotkania spokojniejsza i dokładniejsza gra powoduje kontrolowanie sytuacji na boisku co przekłada się na więcej sytuacji podbramkowych oraz bramek. Całe spotkanie kończymy z solidną zaliczką bramek i wygrywamy 0:7. Oprócz wysokiej wygranej i dobrej gry cieszy brak straconych bramek.

Strzelcy: 2xSzczeba J., Zieliński D., Komincz K., Hańczak D., Sobczyk F., Kowalik M.


Skład:

Kacper Sobczyk, Sebastian Tkacz, Franek Polak, Przemek Kowalik, Krzysiek Komincz, Norbert Masłowski, Dawid Hańczak, Damian Zieliński, Sławek Burkiewicz(Mateusz Kowalik), Jacek Szczerba, Filip Sobczyk.

Tomasz Wyrzykowski

Komentarze

Dodaj komentarz
  • ... napisał
    'PANOWIE NA ZERO W TYŁACH :D !"

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości