Juniorzy Starsi wygrywają w Świerczynie

Juniorzy Starsi wygrywają w Świerczynie

Kolejne zwycięstwo na swoim koncie zapisują juniorzy starsi "DRAWY", tym razem nasi podopieczni wygrywają w Świerczynie z tamtejszym "DRZEWIARZEM". Pierwsza odsłona meczu to nerwowa i szarpana gra naszych chłopaków, ale mimo to po 45 min prowadzimy 0:2. Druga część spotkania spokojniejsza i dokładniejsza gra powoduje kontrolowanie sytuacji na boisku co przekłada się na więcej sytuacji podbramkowych oraz bramek. Całe spotkanie kończymy z solidną zaliczką bramek i wygrywamy 0:7. Oprócz wysokiej wygranej i dobrej gry cieszy brak straconych bramek.

Strzelcy: 2xSzczeba J., Zieliński D., Komincz K., Hańczak D., Sobczyk F., Kowalik M.


Skład:

Kacper Sobczyk, Sebastian Tkacz, Franek Polak, Przemek Kowalik, Krzysiek Komincz, Norbert Masłowski, Dawid Hańczak, Damian Zieliński, Sławek Burkiewicz(Mateusz Kowalik), Jacek Szczerba, Filip Sobczyk.

Tomasz Wyrzykowski

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości