MKS Drawa - Arka II Gdynia 3:3

MKS Drawa - Arka II Gdynia 3:3

Drawa zremisowała 3:3 (2:2) z rezerwami Arki Gdynia w 8 kolejce III ligi. Wszystkie gole dla naszej drużyny zdobył kapitan Kacper Stukonis (10, 45, 57).

Drawa po ostatniej porażce w Pelplinie była nastawiona na komplet pkt. Tym bardziej , że rezerwy Arki w tabeli znajdowały się niżej niż nasz zespół. Jednak po ciężkim boju zdobyliśmy tylko 1 pkt.

Od początku meczu to Drawa narzuciła gościom swój styl gry. Ładne dośrodkowania trafiały w pole karne gości, a napastnicy stwarzali sobie okazje bramkowe. Już w 10 min wychodzimy na prowadzenie za sprawą strzału Kacpra Stukonisa z bliskiej odległości. Niestety tak jak w Pelplinie nie potrafimy długo utrzymać przewagi i zaledwie 2 minuty później Arka doprowadza do remisu. Od tego momentu to goście grają szybszą piłkę i groźniej atakują bramkę Otockiego. Przynosi to skutek w 27 min strzał gości wyprowadza ich na prowadzenie 2:1. Drawa starała się stwarzać swoje okazje jednak wyjątkowo niecelnie kończyliśmy swoje akcje. Dopiero 45 i faul w polu karnym na naszą korzyść wykorzystuje najlepszy tego dnia na boisku Kacper Stukonis. Na przerwę oba zespoły schodziły przy stanie 2:2.

Druga połowa to nadal ładny mecz dla kibica. Szybkie akcje skrzydłami i sporo okazji bramkowych.Tym razem to Drawa była groźniejsza. Po jednym z wielu rzutów rożnych po raz trzeci do bramki trafia Stukonis wyprowadzając nasz zespół na 3:2. Mamy też kolejne okazje jednak Kozawa tego dnia zmarnował trzy doskonałe okazje na gole.To zemściło się w 82 min gdy Maciej Wardziński wyprzedza Jasitczaka i z bliska silnym strzałem w długi róg pokonuje Otockiego. Ostatnie 10 min to kolejne ataki jednak nie przynoszą one zmiany wyniku. Mecz kończy się sprawiedliwym remisem 3:3.

skład: Otocki - Pedrycz, Jasitczak,Wyganowski,Kondraciuk - Stukonis (60 Dzięgo), Owedyk, Capek (83 Korczyński),Kosacki, Mularczyk (83 Szymański) - Kozawa

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości