MKS Drawa - Pogoń Szczecin 1:4 (0:3)

MKS Drawa - Pogoń Szczecin 1:4 (0:3)

Porażką 1:4 (0:3) zakończył się pojedynek pomiędzy Drawą a Pogonią Szczecin. Honorowego gola dla naszej drużyny zdobył Mateusz Owedyk (90).

Mecz z Pogonią rozpoczął obchody 70-lecia powstania naszego klubu. Kulminacja przypadnie dopiero pod koniec maja 2016 roku ale już na początku jest ciekawie. Goście tak jak zapowiadali przyjechali do Drawska w maksymalnym składzie jaki mogli na dzisiaj wystawić. Zabrakło jedynie kadrowiczów i kontuzjowanych.

Nasz zespół oczywiście do faworytów nie należał :) i to w końcowym wyniku jest widoczne. Drawa od początku starała się pokazać z jak najlepszej strony na tle wicelidera ekstraklasy i w początkowych minutach to się udawało. Niestety Pogoń nie dała nam za wiele szans na pokazanie swoich walorów i twardo wykorzystała indywidualne błędy. Pierwszy gol padł w 15 min, a strzelcem Łukasz Zwoliński. Z naszej strony najwięcej zamieszania w ataku robił Ryuki Kozawa jednak bez skutku w postaci gola. Goście z biegiem czasu radzili sobie coraz lepiej i do szatni schodziliśmy z bagażem 0:3. 

Druga połowa była mniej atrakcyjna piłkarsko ale zakończyła się remisem :) 1:1 a strzelcem honorowego gola został Mateusz Owedyk. Miał on również szansę na bramkę 5 min wcześniej jednak trafił w poprzeczkę. 

Nasz zespół zaprezentował całkiem dobrą grę i najważniejsze odbył bardzo dobry trening przed niedzielnym meczem z Bałtykiem w Koszalinie. 

Najwięcej radości miały dzieci które oblegały gwiazdy ekstraklasy zbierając autografy na zdjęciach i plakatach oraz robiąc sobie zdjęcie z piłkarzami których mogą oglądać przede wszystkim w transmisjach z meczów ekstraklasy.

MKS Drawa dziękuje Pogoni Szczecin za przybycie.

Galeria oraz skrót meczu na naszym FANPAGU

Skład Drawa: Otocki - Pedrycz, Dzięgo, Wyganowski , Kondraciuk - Owedyk, Stukonis, Kosacki, Capek - Ostrowski, Kozawa

weszli na zmiany: Szymecki, Szymański, Sochanek, Korczyński, Wawruniak, Domin, Masłowski

Skład Pogoń: Słowik (46' Kudła) - Danielak, Czerwiński (46' Stańczyk),S. Murawski, Lewandowski - Małecki, Piotrowski (46'Matras),R. Murawski (46' Murayama), Akahoshi (46'Zieliński),Frączczak (46' Chouwer) - 93. Łukasz Zwoliński

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości