IX Turniej Ligi Orlików

Dnia 22.03.2014 na Orliku w Drawsku Pomorskim odbył się IX Turniej Ligi Orlików, w którym udział wzięło 6 drużyn, grano systemem każdy z każdym 2 x 8 minut. Mecze Sędziował Tomasz Sutkiewicz.

Klasyfikacja Końcowa:

1. UKS Iras I Czaplinek
  2. MKS Drawa - Kabel Technik I Drawsko Pomorskie
  3. UKS Orlik Złocieniec
  4. SP Junior Kalisz Pomorski
  5. MKS Drawa - Kabel Technik II Drawsko Pomorskie
  6. UKS Iras II Czaplinek
  • Najlepszy Bramkarz: Michał Szczepański (MKS Drawa II Drawsko Pom.)
  • Najlepszy Strzelec: Szymon Stróżyk - 11 goli (UKS Iras I Czaplinek)
  • Najlepszy Zawodnik: Oskar Głasek (SP Junior Kalisz Pom.)

Zwycięzcy otrzymali puchar oraz nagrodę specjalną w postaci karnetu na wyjazd na basen. Ponadto wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Skład Drawa I: Olaf Kochański(1 gol), Michał Sobczak(1 gol), Natalia Oleszkiewicz(1 gol), Marcel Wilczyński(1 gol), Igor Świtecki(6 goli), Dominik Tkacz(7 goli), Adrian Kursa(2 gole), Michał Łukaszewski(2 gole), Oliwer Sutkiewicz, Szymon Skwirowski, Alan Kaźmierowicz, Michał Mokrzycki(2 gole)

Skład Drawa II: Kacper Radysz, Wiktor Tadeusiak, Gracjan Trojanek, Tomasz Doleżan, Bartosz Kasprzak, Dominik Bator, Michalewski Adam, Krzysztof Gołyński, Michał Szczepański, Gracjan Wolański Serdeczne podziękowania dla rodziców za przygotowanie poczęstunku.

M. Kańczugowski

Powiązana galeria: