20 kolejka - Kotwica Kołobrzeg

W najbliższą sobotę nasz zespół rozegra 20 kolejkę spotkań w III lidze. Rywalem Drawy będzie Kotwica Kołobrzeg.

Goście zajmują obecnie 3 pozycję w tabeli tylko o 1 punkt ustępując liderowi - Bałtykowi Koszalin. Kotwica wg większości jest głównym kandydatem do awansu. Po wznowieniu wiosennych rozgrywek ma na koncie 1 zwycięstwo u siebie z Gwardią Koszalin oraz remis w Policach z Chemikiem. W Kołobrzegu jesienią wygrała Drawa po bardzo emocjonującym pojedynku 3:2. Ostatni mecz w Drawsku pomiędzy tymi drużynami zakończył się remisem 1:1. Gości będzie wspierać spora grupa kibiców Kotwicy którzy mobilizują się na ten wyjazd.

Drawa rozpoczęła wiosnę wielkim falstartem ulegając u siebie GKS Manowo 0:1 i tylko remisując w Potęgowie z Pomorzem 1:1. Z lidera spadliśmy na 5 pozycję jednak strata do lidera to zaledwie wygrany 1 mecz czyli 3 punkty. Nasza gra nie zachwycała ale w obu pojedynkach byliśmy drużyną lepszą która nie potrafiła wykorzystać swojej przewagi. W sobotę prawdopodobnie taktyka będzie podobna. Drawa lubi grać "do przodu" zdecydowanie bardziej niż się bronić i w ataku będzie szukała klucza do zwycięstwa:

- walczymy o komplet punktów jak w każdym meczu. Kotwica będzie faworytem jednak wiem na co nas stać i zrobimy wszystko żeby to w Drawsku pozostały 3 punkty. Jesteśmy gotowi na walkę! Obiecuję, że łatwo skóry nie sprzedamy. Nam też potrzebne są punkty. Cały tydzień poświęciliśmy na poprawę naszej gry oraz na odpowiednią motywację.(...)W naszej drużynie prawdopodobnie nie wystąpi Przemek Brzeziański który narzeka na kontuzję po meczu w Potęgowie ale mamy kilka wariantów na to spotkanie... Jestem przekonany, że stać nas na zwycięstwo. Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion! - Łukasz Woźniak

Jak zwykle zapraszamy do relacji live, link na głównej stronie w menu. Początek tuż przed 14:00.