19 kolejka - Pomorze Potęgowo

Przed nami już 19 kolejka spotkań. Drawa po porażce z GKS Manowo uda się na wyjazdowy mecz do Potęgowa.

Pomorze to 6 drużyna ligi. Dotychczas na koncie posiadają 29 pkt czyli zaledwie 3 mniej od Drawy. W poprzedniej kolejce gospodarze jutrzejszego pojedynku ulegli w Koszalinie Gwardii 0:1, a bramkę stracili dopiero w 89 min przy wielkim udziale sędziego który podyktował raczej niesłusznie rzut karny. Pomorze to również lider jesieni jeśli chodzi o mecze na własnym boisku. Przegrał zaledwie 1 mecz i również 1 zremisował. Tuż przed poprzednią kolejką dużo mówiło się o ewentualnym wycofaniu z ligi i sporych nieporozumieniach między piłkarzami a zarządem który spowodowany był zaległościami finansowymi. Jak jednak pokazał mecz w Koszalinie nie wpłynęło to znacząco na poziom drużyny.Jesienią w Drawsku wygrała Drawa aż 6:0.

Nasz zespół po porażce spadł na 2 pozycję tuż za Bałtyk Koszalin do którego tracimy 2 pkt. Wyjazd do Potęgowa powinien być dla Drawy dobrym sposobem na rehabilitację. Łatwo na pewno nie będzie jak w sumie w każdej kolejce. Bez walki nikt punktów nie przydziela jednak niedawnemu liderowi wypada wygrywać w każdym meczu. Na tę chwilę nikt nie narzeka na jakieś poważniejsze urazy i do Potęgowa trener Łukasz Woźniak zabiera najlepszy skład jaki w tej chwili posiada.

Mecz 22 marca (sobota) godzina 15:00. Wynik live na naszym fanpagu FB. Zapraszamy