Drawa II - Arkadia Malechowo 0:3

Sobota 25.04.2015r. 23 Kolejka Wojewódzkiej Koszalińskiej Klasy Okręgowej

Drawa II Drawsko Pomorskie – Arkadia Malechowo 0:3 (0:2)

Skład Drawy II: Karow( Sobczyk 65’) , Wyrzykowski , Bany M. , Kamiński, Bolek,Korczyński(Pietkiewicz70’),Ostrowski(BanyI.72’)Kozak,Masłowski(Brener75’),Wawruniak, Sochanek.

Pierwsza połowa meczu bardzo wyrównana, obie drużyny grały twardą piłkę. Była widoczna walka na boisku. Arkadia szukała swoich okazji po rzutach rożnych. Drawa utrzymywała piłkę z tyłu i próbowała konstruować akcję skrzydłami, zarówno jedni jaki i drudzy mądrze grali w defensywie dlatego akcje często kończyły się przed polem karnym. 30 minuta meczu, rzut z autu dla Malechowa, błąd Drawy i piłka spada pod nogi zawodnikowi, który sprytnie umieszcza ją w siatce. Drawa nie zdążyła się otrząsnąć po stracie bramki i kolejny błąd, nieporozumienie obrońców z bramkarzem napastnik gości ładnym strzałem w długi róg podwyższa wynik 0:2. Do przerwy jeszcze strzał Wawruniaka ale piłka tuż obok bramki. Po zmianie stron Drawa chciała gonić wynik tylko problemy z wyprowadzaniem piłki i mnóstwo strat działały na korzyść Arkadii, która stworzyła sobie więcej okazji i była zespołem bardziej doświadczonym. 75 minuta było po meczu. Goście dośrodkowanie z lewej strony na dalszy słupek, piłka zgrana głową wzdłuż bramki i wynik ustala napastnik Malechowa. Drawa dopiero zaczęła być bardziej aktywna, gdy goście kończyli mecz w 10 po kontuzji jednego z graczy i wykorzystanych zmianach. Sochanek gdyby lepiej przyjął piłkę miałby znakomitą okazję do zmniejszenia strat. Pod koniec Pietkiewicz nie zorientował się przy dobrym podaniu i zgubił piłkę.

Już w środę 29.04.2015r. Drawa II wyjeżdża ne mecz ligowy i zagra z Victorią Sianów godz. 18.