Orliki wygrywają Turniej w Czaplinku!

Dnia 25.04.2015 na Orliku w Czaplinku odbył się XII Turniej w ramach Bałtyckiej Ligi Orlików, w który zagrały po dwa zespoły z Czaplinka i Drawska oraz jeden zespół ze Złocieńca. Drawa I wygrała wszystkie mecze strzelając 16 goli tracąc zaledwie jednego. Drawa II zajęła 4 miejsce wygrywając tylko z Irasem II Czaplinek 6:1.

Klasyfikacja Końcowa:

1.Drawa I Drawsko Pom.

2.Orlik I Złocieniec

3.Iras I Czaplinek

4.Drawa II Drawsko Pom.

5.Iras II Czaplinek

Skład Drawa I: Michał Szczepański(1), Adam Śliwka(2), Michał Mokrzycki(4), Tomasz Doleżan(4), Alan Kaźmierowicz(1), Kacper Radysz(2), Jakub Kiełbowicz, Jakub Bartosiewicz, Krzysztof Gołyński, Patryk Andrzejkiewicz, Wiktor Tadeusiak(1)

Skład Drawa II: Filip Adamczyk(1), Kacper Szczygielski(2), Hubert Dudzik (1), Oskar Kaźmierowicz(1), Adrian Kaniewski(1), Bartosz Kasprzak, Angelika Biłas, Krzysztof Karpiński, Alan Szczepankiewicz, Konrad Dec

( ) - w nawiasie liczba goli

Następny Turniej Ligowy 16.05.2015 w Złocieńcu, będzie to przedostatni turniej, a ostatni turniej odbędzie się 31.05.2015 w Drawsku Pomorskim. W międzyczasie 2 maja 2015 na Stadionie w Drawsku Pomorskim odbędzie się Majowy Turniej Piłki Nożnej Orlików i Żaków, w którym zagra 16 drużyn.