Trampkarze ulegają Calisii Kalisz Pom. 4:8

Trampkarze Drawy ulegli liderowi z Kalisza 4:8. (26.04.2015 r.)

Zespół Trampkarzy, doznał wysokiej porażki z liderem rozgrywek SP Junior Kalisz Pomorski (4:8) do przerwy (0:6). Pierwsza połowa spotkania należała wyłącznie do zawodników gości, nasi zawodnicy popełniali wiele błędów w obronie, co skutkowało traceniem bramek.

Drugą połowę nasi pilkarze zagrali agresywnie i szybko, w 51 minucie pierwszą bramkę zdobył Adrian Zieliński. Po tej bramce nasi trampkarze zaczęli stwarzać coraz częściej sytuacje podbramkowe. Gra się wyrównała, ale nie udało się odrobić strat z pierwszej połowy.

Bramki dla Drawy zdobyli:

51’ Adrian Zieliński; 54’ Wiktor Janda; 60’ Kacper Żarczyński; 70’ Maciek Rdzanek

Zespół wystąpił w składzie: A. Fabich, A. Wawruniak, M. Wróbel, S. Łukawski, M. Kwaśny, M. Rdzanek, K. Żarczyński, A. Zieliński, P. Ciechanowski, K. Perłak, R. Wisłocki, B. Pawłowski, , K. Soroko, J. Struszka, A. Gołyński

Kolejny mecz trampkarze rozegrają w Szczecinku z Wielimem 30.04 o godz. 16:45.