24 kolejka - Cartusia Kartuzy

Przed nami 24 kolejka III ligi. Tym razem do Drawska zawita Cartusia Kartuzy.

Goście to 10 zespół ligi. Na koncie zgromadzili dotychczas 31 pkt. Dla Kartuz wiosna zaczęła się obiecująco. Najpierw pokonali na wyjeździe Lechię II 1:0, później odprawili u siebie Koral 3:1 i na wyjeździe Bałtyk Gdynia 2:1. Jednak później przyszła zadyszka i kolejne 3 pojedynki to 2 porażki: Pogoń II (1:3) i Gwardia (0:2) oraz remis z Chemikiem (1:1). W tej chwili wydaje się, że głównym celem jest utrzymanie się w gronie III-ligowców. Jesienią w Kartuzach Drawa przegrała 2:4. Czas na rewanż!

Nasz zespół to na tę chwilę 2 siła w lidze. Po słabym początku z tygodnia na tydzień odzyskujemy siły. W poprzedniej kolejce pechowo zremisowaliśmy z Bałtykiem w Koszalinie, a w tygodniu bez trudności wygraliśmy ćwierćfinał PP KOZPN pokonując Błonie Barwice 6:0. W drużynie wszyscy są gotowi do gry. Za kartki pauzować będzie Wojciech Guźniczak. Oczywiście zarówno drużyna jak i trener zapewniają walkę o komplet pkt.!

Zapraszamy na stadion im. Waleriana Pytla w sobotę o godzinie 15 !!!

Relacja live z meczu jak zwykle na stronach dsi. Link w odpowiedniej zakładce w głównym menu oraz na fanpagu.