Drawa II zmiażdżona w Malechowie.

W sobotę 20 września 2014 roku Drawa II Drawsko zagrała z Arkadią Malechowo.

Opinie na temat planowanego meczu były różne. Z jednej strony Arkadia przed meczem była najsłabszą ekipą z zaledwie 1 punktem z drugiej jednak strony teren w Malechowie jest bardzo trudny dla drużyn przyjezdnych a poza tym kiedyś Malechowo musi się przełamać.

Drawa II Drawsko zagrała w mocno osłabionym składzie. Bez wzmocnień z pierwszego zespołu, ale przecież ten zespół bez trzecioligowców zagrał najlepszy mecz w tym sezonie z Bałtykiem II Koszalin, a z dużą ilością trzecioligowców najsłabszy mecz z Olimpem Złocieniec. Oprócz tego w składzie zabrakło Andrzeja Pedrycza i Ernesta Marcinkowskiego. Nie mogliśmy również skorzystać z juniorów Wawruniaka i Korczyńskiego.  W defensywie zagrało 3 nowych zawodników: Piotrek Terlecki, Robert Bolek i Bartosz Kamiński.

Początek był bardzo dobry w naszym wykonaniu. Świetne akcje Kwiatkowskiego, Walkiewicza i Sochanka jednak bez strzelonego gola. Później już było znaczniej gorzej. Nie potrafiliśmy grać piłką w drugiej linii. Przegrywaliśmy często pojedynki indywidualne.  Natomiast Arkadia zaczęła odważniej atakować.  Na nasze szczęście zawodnicy z Malechowa atakowali z żenującą nieskutecznością. Pod koniec pierwszej połowy cwaniactwo Terleckiego i sędzia dyktuje rzut karny.  Przegrywamy 0-1 a mogliśmy nawet 0-5. Po przerwie niestety 3 identyczne sytuacje wykorzystują gospodarze. Przedostając się przez środek zawodnicy kolejno wychodzili sam na sam podwyższając wynik.

Porażka z Arkadią 4-0 jest dotkliwa jednak zawodnicy nie składają broni i już w najbliższą środę będą walczyć o zwycięstwo w meczu pucharowym.