Zryw Kretomino - Drawa II 1:0

Sobota 11.04.2015r. 21 Kolejka Wojewódzkiej Koszalińskiej Klasy Okręgowej

Zryw Kretomino – Drawa II Drawsko Pomorskie 1:0 (0:0)

Skład Drawy II: Karow , Wawruniak , Kamiński , Bany M. , Bolek , Wyrzykowski , Kwiatkowski , Masłowski , Korczyński , Walkiewicz .

Na zmiany wchodzili: Godlewski, Brener, Pietkiewicz.

Drawa II podobnie jak tydzień temu w ustawieniu w Gościnie przyjechała na mecz do Kretomina powalczyć i coś ugrać. Mecz był bardzo ciekawy i toczył się w szybkim tempie, nie brakowało akcji z obu stron. Do przerwy każda z drużyn powinna strzelić minimum 1 bramkę. Zawodnik gospodarzy po jednej z piłek zagranych w pole karne i błędzie Drawy znalazł się sam na sam z bramkarzem jednak fatalnie spudłował. W kolejnej akcji nasz bramkarz bardzo dobrze broni mocny strzał pomocnika. W swoim stylu Walkiewicz wypracowuje sobie okazję i oddaje strzały za linii pola karnego, raz słupek ratuje gospodarzy, drugi raz piękny strzał i jeszcze piękniejsza interwencja bramkarza, który zdołał wybić futbolówkę na rzut rożny. Walkiewicz miał jeszcze jedną najlepszą okazję w meczu, po zagraniu Kwiatkowskiego znalazł się w 100% okazji jednak przestrzelił. Druga połowa obfitowała też w sporo akcji z obu stron. Kretomino starało się grać z dośrodkowań, ponieważ widoczna była przewaga wzrostu. Po jednym ze stałych fragmentów piłka przechodzi przez naszą obronę i zawodnik gospodarzy głową nie daje szans naszemu bramkarzowi 1:0 (65’). Do końca meczu Drawa grała wysoko i szukała okazji, najlepsza była już w doliczonym czasie gry, po rzucie rożnym silny strzał w światło bramki oddaje Godlewski ale piłka niestety trafia w Walkiewicza i wynik nie uległ zmianie.

Już w środę 15.04.2015 r. o godz. 18  Drawa II zagra zaległy mecz pierwszy w tej rundzie w Drawsku Pomorskim z Bałtykiem II Koszalin.

Serdecznie zapraszamy!