Juniorzy przegrywają w Czaplinku!

W dniu 11.04.2015 o godz. 11:00 w Czaplinku swój kolejny mecz ligowy w rundzie wiosennej rozegrali juniorzy Drawy. "Drawa"grała z "Lechem" Czaplinek mecz zakończył się kolejną porażką naszej drużyny 3:0.

Mecz rozegrany został na bocznym boisku na którym możliwość gry w piłkę ograniczała się do przerywania akcji oraz grania długich piłek, prowadzenie piłki oraz próby gry kombinacyjnej były wręcz niemożliwe z powodu tragicznej nawierzchni. Warunki na boisku bardziej sprzyjały lechitom i po błędach przy próbie wybicia piłki z naszego pola karnego tracimy bramkę, chwilę później błąd naszego bramkarza i przegrywamy 2:0 W drugiej części po indywidualnej akcji jednego z zawodników Lecha i jest już 3:0, ani gra ani sytuacja na boisku do końca spotkania nie uległa zmianie.

Skład Drawy:

Kacper Sobczyk,DawidKowalczyk, Bartłomiej Łataś,Jarosław Grochowski, Franciszek Polak (Przemysław Kowalik), Sebastian Tkacz, Jacek Szczerba(Piotr Woldanowski),PawełSuchoński , Dawid Hańczak, Michał Kujawka, FilipSobczyk(TomaszMichota).