Weekend z Drawą

• SOBOTA

Orzeł Łubowo 2 - 6 Drawa

trampkarze

Trampkarze Drawy Drawsko grali w Łubowie z tamtejszym Orłem. Od samego początku zawodnicy z Drawska narzucili swój styl gry i szybko strzelili bramki. Na przerwę trampkarze Łubowa schodzili z bagażem trzech bramek. Wydawało się, że kolejne bramki gości są tylko kwestią czasu, ale to gospodarze przejęli inicjatywę i po przerwie doprowadzili do wyniku 3-2. Drawa wyszła jednak szybko z opresji strzelając kolejne 3 bramki. Wynik końcowy 6-2 dla gości.

Strzelcy bramek : Michał Kujawka x3, Marcin Sztajnke x2, Maciej Rdzanek,

Drawa zagrała w składzie : Jarzyna-Ładny, Jakubowski, Kościukiewicz, Soroko-Rdzanek, Pawłowski, Zieliński, Kwaśny, Sztajnke-Kujawka

Opiekunem zespołu jest Tadeusz Ziemiński.

MKS Drawa 4-3 Pionier Borne Sulinowo

Juniorzy młodsi

Zespół Tomasza Wyrzykowskiego przystąpił do tego spotkania bardzo zmotywowany. Świetne akcje wyróżniających się zawodników : Tkacza, Gąsirowskiego i Szczerby. Do przerwy chłopcy ustalają wynik na 3-1, jednak w wyniku dekoncentracji po przerwie goście doprowadzają do remisu. W 75 minucie strzelamy zwycięskiego gola.

skład: Drożdzyk P(Sobczyk K.). Łataś B.(Zygan K.) Polak F. Hawrasz M. Grochowski J(Janaszkiewicz P.). Zieliński D. Borowski P. Tkacz S. Szczerba J. Sobczyk F(DolakP.). Gąsiorowski T. Bramki strzelali: 1 Filip Sobczyk, 2 Tomek Gąsiorowski, 1 Jacek Szczerba.

DRAWA I - CARTUSIA - LINK

• Niedziela

Drawa 5-0 Olimp

młodzicy

Zespół Młodzików prowadzony przez Krzysztofa Kursę pokonał swoich rówieśników ze Złocieńca 5:0 (2:0). Bramki zdobyli: R.Wisłocki 2x, K.Żarczyński 2x oraz A. Wawruniak. Nasz zespół jest liderem rozgrywek i drobnymi krokami zbliża się do finału wojewódzkiego.

Skład:

A. Fabich, M. Wróbel, B. Rompało, W. Kozak, A. Gołyński, S. Wyrzykowski, R Wisłocki, K. Żarczyński, S. Łukawski, K. Rasiński, P. Masztalerz, A. Chudziński.

Drawa 2-1 Olimp

juniorzy starsi

W pierwszej połowie królowała Drawa. Po świetnej akcji bramkę do szatni strzela Giza. W drugiej połowie zdeterminowany Olimp doprowadza do remisu. W końcówce ponownie strzela Giza i daje upragnione zwycięstwo gospodarzom. Warto dodać, że zespół Andrzeja Pedrycza jest niepokonany na własnym stadionie.

Drawa II 2-0 Błękitni Szczecinek

drużyna rezerw

Od samego początku widać było, że Drawa II jest lepszym zespołem. Kolejny raz Drawa prezentuje się lepiej w drugiej połowie. Dużo ciekawych akcji na boisku skutkuje strzeleniem dwóch goli. Mogło być więcej, ale dobrze prezentował się zespół gości. Warto dodać, że w Drawie II wystąpił Andrzej Pedrycz i Artur Kapeliński.

Drawa:Mariusz Czapiga (Andrzej Pedrycz 20') - Mateusz Dolak, Michał Bany, Tomasz Wyrzykowski, Ernest Marcinkowski ( Adam Płuska 65')- Rafał Żuk, Maciej Kwiatkowski (Łukasz Czekajewski 80'), Paweł Sochanek (Artur Kapeliński 45'), Adam Kozak - Tomasz Walkiewicz, Wojciech Witoń

Bramki strzelali : Tomasz Walkiewicz i Maciej Kwiatkowski