Nie tylko piłkarskie emocje

Nie tylko piłką kibic żyje...

Na meczu oprócz czysto piłkarskich emocji udzielała się pozytywna rodzinna atmosfera. Oprócz stałych elementów czyli waty cukrowej, dmuchańca, spikera i konkursu rodzinnego miał miejsce happening na wesoło w postaci rozdawanego jabłecznika dla wszystkich kibiców zgromadzonych przy ul. Okrzei. Pogoda wczoraj nie była idealna, ale mogliśmy liczyć na wsaprcie blisko 200 osób w tym wiele rodzin i dzieci. Podsumowując frekwencja, kolejne 3 punkty, zaangażowanie wielu osób w mecz i dobra zabawa.

Zarząd Drawy zaprasza na kolejne spotkanie Drawy II, które odbędzie się 11 maja 2014 roku o godzinie 17:00. Organizatorzy pragną podziękować osobom, które pomogły w organizacji : Dj Waldi, Marcin Papis, Magazyn Drawski, Piekarnia Pokutyńscy, państwo Nowiccy, drawskopomorskie.com, Artur Kowal, Stowarzyszenie 4x4 Drawsko Pomorskie.

Sponsorem nagród w konkursie był MAGAZYN DRAWSKI.