Porażka z Bobolicami

Wczoraj drużyna rezerw w Bobolicach zmierzyła się z ekipą Tomasza Dudki - byłego zawodnika Drawy. Goście okazali się lepszą drużyną. Długo utrzymywali się przy piłce, wymieniali sporo podań. W ich grze widoczna była dyscyplina taktyczna oraz zgranie zespołu. Drawa natomiast zdecydowanie odstawała odczuwając trudy treningów i ostatniego sparingu z Światowidem Łobez.

W drużynie Dwójki bardzo dobry występ zaliczył Adrian Wawruniak. Młody zawodnik dzielnie walczył w obronie oraz co warte pochwały często brał odpowiedzialność na swoje barki i konstruowała akcje ofensywne. Ponownie wystąpił również Bitowt, który dał się poznać jako waleczny i zadziorny zawodnik i na pewno będziemy mieć z niego pożytek.

Wszystkich kibiców zapraszamy na pierwszy ligowy mecz w następną niedzielę, o godzinie 17 z Drzewiarzem Świerczyna.