Drawa II 4-4 Światowid Łobez (sparing)

Wczoraj Drawa II Drawsko pojechała na sparing do Łobza. Mecz początkowo miał być rozegrany w Drawsku, ale ostatecznie dzień przed meczem doszło do zmiany.  Należy docenić dobry stan murawy, ale niestety krytyka należy się za brak sędziów w meczu. Rolę arbitra prowadził ktoś przypadkowy : działacz? kibic? tego nie wiemy. Ostatecznie poza kilkoma błędami nie było aż tak, źle.

W pierwszej połowie Drawa II Drawsko zagrała w składzie :

Krymowski  - Wawruniak , Marcinkowski, Bany, Walkiewicz - Sochanek, Bitowt, Wyrzykowski, Bany Igor, Godlewski - Witoń

Na pewno Światowid był zespołem lepiej grającym piłką, ale nie przekładało się to na sytuacje bramkowe. Drawa dobrze konstruowała akcje od obrony, ale gorzej było już na połowie przeciwnika. Podsumowując pierwszą połowę trener Maciej Kwiatkowski pochwalił obronę za wykonanie poleceń taktycznych. Na pochwałę zasłużył również strzelec dwóch bramek Paweł Sochanek oraz testowany zawodnik Damian Bitowt. Miejmy nadzieję, że uda się go zgłosić do rozgrywek już na pierwszy mecz.  Z Łobzem zagrał Wojtek Witoń, który zmarnował sam na sam, ale w całym meczu był aktywny, starał się bardzo jednak często brakowało wsparcia kolegów.

Skład Drawy w drugiej połowie :

Krymowski - Bujnowski, Bany, Dolak, Marcinkowski (Kamiński) - , Wyrzykowski, Bany (Sochanek) Hawrasz, Kozak, Witoń - Walkiewicz

W drugiej połowie dominowali gospodarze. Grali piłką, a Drawa ograniczała się do kontrataków. Kolejny sparing w którym zespół tracąc gola zaczyna grać bardzo słabo i  traci kolejne 2 bramki. Przy wyniku 4-2 Drawa powalczyła i Witoń i Walkiewicz wpisali się na listę strzelców. Na wyróżnienie zasłużył powracający do naszego klubu Bartek Kamiński oraz Michał Bany za bardzo dobrą organizację gry defensywnej.

Jutro (w sobotę 09 sierpnia) Drawa II Drawsko na wyjeździe za gra kolejny sparing, tym razem z Mechanikiem Bobolice.

Powiązana galeria: