Juniorzy Starsi wygrywają z Lechem Czaplinek 5:0 (1:0)

W minioną sobotę na Euroboisku w Drawsku swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej rozegrali Juniorzy Starsi podejmując Lecha Czaplinek.

I połowa była bardzo wyrównana, oba zespoły stworzyły sobie kilka sytuacji bramkowych, ale to Drawa wyszła na prowadzenie po błędzie bramkarza gości Jacek Szczerba pakuje piłkę do bramki.

II połowa to już kontrola gry naszego zespołu czego efektem były kolejne gole strzelone przez Damiana Zielińskiego, Michała Kujawka oraz dwukrotnie Jacka Szczerbe. Dużo ożywienia w drugą połowę wniósł Adrian Witkowski, który zastąpił Jarosława Grochowskiego.

Było to już 13 z rzędu zwycięstwo naszego zespołu.

Skład: Sobczyk K., Burkiewicz, Grochowski(46' Witkowski), Kowalik, Kujawka, Masłowski, Polak, Sobczyk F., Szczerba, Tkacz, Zieliński.

Trener: Tomasz Wyrzykowski

Kolejny mecz już w sobotę 26.03.2016 o godz. 11 w Drawsku Pomorskim zagramy z Pionierem Borne Sulinowo.