Juniorzy Starsi wygrywają w Wierzchowie!

Juniorzy Starsi wygrywają w Wierzchowie!

Kolejne zwycięstwo na swoim koncie zanotowali juniorzy starsi "DRAWY" tym razem nasi podopieczni wygrywają w Wierzchowie z tamtejszym "KOLEJARZEM" 2:6. Mimo iż pierwsi prowadzenie objęli gospodarze to nasi zawodnicy po naprawdę bardzo dobrej grze szybko wyrównali a po chwili już prowadzili, mecz mógł zakończyć się dużo wyższym wynikiem, lecz stan murawy oraz niedokładne wykończenie akcji spowodował że kończymy z tylko sześcioma bramkami na koncie. Mecz od początku do ostatniej min odbywał się pod dyktando naszych chłopaków.

Skład:

Kacper Sobczyk, Sebastian Tkacz, Franek Polak, Przemek Kowalik, Przemek Mościbrocki, Norbert Masłowski, Dawid Hańczak, Damian Zieliński, Michał Kujawka(Mateusz Kowalik), Jacek Szczerba, Filip Sobczyk(Maciek Rdzanek),

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości