Juniorzy Starsi wygrywają w Wierzchowie!

Juniorzy Starsi wygrywają w Wierzchowie!

Kolejne zwycięstwo na swoim koncie zanotowali juniorzy starsi "DRAWY" tym razem nasi podopieczni wygrywają w Wierzchowie z tamtejszym "KOLEJARZEM" 2:6. Mimo iż pierwsi prowadzenie objęli gospodarze to nasi zawodnicy po naprawdę bardzo dobrej grze szybko wyrównali a po chwili już prowadzili, mecz mógł zakończyć się dużo wyższym wynikiem, lecz stan murawy oraz niedokładne wykończenie akcji spowodował że kończymy z tylko sześcioma bramkami na koncie. Mecz od początku do ostatniej min odbywał się pod dyktando naszych chłopaków.

Skład:

Kacper Sobczyk, Sebastian Tkacz, Franek Polak, Przemek Kowalik, Przemek Mościbrocki, Norbert Masłowski, Dawid Hańczak, Damian Zieliński, Michał Kujawka(Mateusz Kowalik), Jacek Szczerba, Filip Sobczyk(Maciek Rdzanek),

Komentarze

Dodaj komentarz
  • KRIS napisał
    Gdyby nie bramkarz z Wierzchowa było by 20:2

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości