Juniorzy Starsi wygrywają w Wałczu z wiceliderem 1:2

Juniorzy Starsi wygrywają w Wałczu z wiceliderem 1:2

Dnia 11.11.2015 o godz. 10 w Wałczu odbył się mecz 11 kolejki Ligi Juniorów Starszych gdzie nasza Drawa zagrała z Czwórką Wałcz wygrywając to spotkanie 1:2 do przerwy przegrywając 1:0.

Pierwsza połowa była bardzo słaba wykonaniu obu zespołów, bramkę straciliśmy bo indywidualnym błędzie.

Druga połowa to już lepsza gra naszego zespołu, akcje zaczęły się zazębiać co przyniosło spodziewany efekt, po faulu w polu karnym na Michale Kujawce pewnie karnego strzela Dawid Hańczak. Na kilka minut przed końcem meczu wychodzimy na prowadzenie po dośrodkowaniu Dawida Hańczaka sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystuje Michał Kujawka, był to gol, który dał nam jakże cenne 3 punkty i utrzymanie pozycji Lidera ligi aż do wiosny.

Gole: Dawid Hańczak, Michał Kujawka

Skład: Kacper Sobczyk, Sebastian Tkacz, Franciszek Polak, Krzysztof Komincz, Przemysław Kowalik, Dawid Hańczak, Norbert Masłowski, Sławomir Burkiewicz(Przemysław Mościbrocki), Michał Kujawka, Jacek Szczerba(Maciej Rdzanek), Filip Sobczyk(Mateusz Kowalik)

Jacek Szczerba jak do tej pory zdobył 17 goli co daje mu pozycję lidera klasyfikacji strzelców w Lidze Juniorów Starszych.

Kolejny mecz z Sadem Chwiram już w niedzielę (15.11.) o godz. 11 na Stadionie w Drawsku Pomorskim, na który zapraszają zawodnicy i trener.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości