Juniorzy Starsi kończą rundę jesienną zwycięstwem i są Liderem tabeli.

Juniorzy Starsi kończą rundę jesienną zwycięstwem i są Liderem tabeli.

W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej juniorzy starsi DRAWY zmierzyli się z drużyną "SADU" Chwiram, mecz przez całe 90 min toczył się pod dyktando naszych podopiecznych i mimo wygranej 6:1 mecz nie był widowiskiem które mogło się bardzo podobać. Pierwsza odsłona to mocny napór DRAWY i w konsekwencji bramkarz przyjezdnych ze swojej siatki pięciokrotnie wyciąga piłkę, ale i my popełniamy błąd w obronie i tracimy bramkę, ta część spotkania kończy się wynikiem 5:1. Druga odsłona mimo wysokiego pressingu i utrzymywania się przy piłce przynosi nam tylko jedną bramkę, brak pomysłu, złe rozegranie oraz zbyt długie przetrzymywanie piłki przez zawodników powodowało zwalnianie tempa gry i nasze akcje kończyły się niepowodzeniem.

Mimo słabszej gry w tym spotkaniu cieszą trzy kolejne punkty oraz fotel lidera rundy jesiennej.

Strzelcy: D.Hańczak x2, M.Kujawka 1, J.Szczerba 1, N.Masłowski 1, S.Burkiewicz 1.
 

Skład:

Kacper Sobczyk, Przemek Mościbrocki, Sebastian Tkacz, Franek Polak, Przemek Kowalik, Norbert Masłowski, Dawid Hańczak, Michał Kujawka(Mateusz Kowalik), Sławek Burkiewicz, Filip Sobczyk(Damian Zieliński), Jacek Szczerba.

Nasza drużyna w rundzie jesiennej wygrała wszystkie swoje spotkania, otrzymaliśmy jeden walkower na korzyść drużyny przeciwnej "OLIMP" Złocieniec (brak decyzji, wynik z boiska 4:0 dla DRAWY) oraz jeden walkower na naszą korzyść (drużyna "WIARUS" Żółtnica odwołała mecz).

W klasyfikacji strzelców z 18 trafieniami prowadzi J.Szczerba.

Trener Tomasz Wyrzykowski

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości