DRAWA II : Do 3 razy sztuka?

DRAWA II :  Do 3 razy sztuka?

Drawa II Drawsko w sobotę 11 października zmierzy się o godzinie 16.00 na Euroboisku z drużyną Lesnika II Manowo.

Drawa II w ostatnim meczu w pięknym stylu wygrała z Hubertusem Biały Bór 1-2 na wyjeździe. Przypomnijmy, że w tym meczu miała miejsce bardzo nieprzyjemna sytuacja związana z urazem Piotra Terleckiego.  Na szczęście sam zawodnik czuje się już dobrze, a zespołowi udało się się odczarować złą passę porażek.

Drawa II Drawsko ostatnie dwa mecze na własnym stadionie przegrała. Najpierw ze Zrywem Kretomino 0-1 a później z Victorią Sianów 3:6. Wierzymy, że zgodnie z powiedzeniem do 3 razy sztuka jutro będziemy mogli dodać w tabeli 3 punkty.

Naszym rywalem będzie GKS Leśnik II Manowo, który zajmuje 13 miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie 8punktów.

Dotychczasowe mecze Drawy II Drawsko :

Drawa II  - Drzewiarz Świerczyna 4-1

Bałtyk II - Drawa II 2-2

Drawa II - Olimp Złocieniec 2-2

Drawa II - Olimp Gościno 3-1

Drawa II - Zryw Kretomino -01

Arkadia - Drawa II 4-0

Drawa II - Victoria 3-6

Hubertus - Drawa II 1-2

W meczu z Manowem zagra już najprawdopodobniej kontuzjowany kapitan drużyny Tomasz Wyrzykowski. Z powodu urazów nie zagra : Paweł Żuk i Piotr Terlecki.

Powiązana galeria: