10 kolejka - Rasel Dygowo

Przed nami 10 kolejka III ligi. Drawa wybiera się do Dygowa na mecz z Raselem.

Goście to beniaminek III ligi. Zajmują obecnie ostatnią pozycję w tabeli z dorobkiem 4 pkt. Jedyne jak na razie zwycięstwo odnotowali w meczu z GKS Manowo. W ostatniej kolejce ulegli 0:4 w Gdańsku z rezerwami Lechii.

Drawa po zwycięstwie nad Pogonią odetchnęła. Mamy na koncie 13 pkt. Nie jest to jakiś niewiarygodny wynik jednak jest jeszcze kilka meczów na podreperowanie tej sytuacji. W dzisiejszym meczu nie zagrają: Szymański (kartki), Owedyk (kontuzja). Jedziemy do teoretycznie najsłabszej w tej chwili drużyny więc wypada powalczyć o komplet pkt i powoli piąć się w tabeli bo 1/3 sezonu już praktycznie za nami. Trener Woźniak zapowiada jak zawsze walkę o zwycięstwo i ofensywną grę. Mamy nadzieję, że drużyna powalczy i z dobrym wynikiem wróci z Dygowa.

Początek meczu sobota godzina 15:00. Na wynik LIVE zapraszamy jak zwykle na nasz profil na FACEBOOKU!