Drawa I - Flota Świnoujście 0:2

Drawa przegrała sparing z Flotą Świnoujście 0:2 (0:1).

To był mecz na zakończenie obozu przygotowawczego. Po wielkich zamieszaniach w drużynie gości do czwartku nie wiedzieliśmy czy się odbędzie. To było trzecie spotkanie dla naszych piłkarzy w tym tygodniu.

Drawa mimo porażki zagrała bardzo fajne zawody. Postawiliśmy pierwszoligowcom wysokie wymagania. Porażka 0:2 chyba nie odzwierciedlała sytuacji na boisku. W dodatku należy pamiętać, że Drawa jest w innym momencie przygotowań niż Flota. Z gry widać wyraźny postęp.

Skład Drawy:

Marcin Kaczmarczyk, Maciej Capek, (46 Michał Jaczewski), Kacper Stukonis, Paweł Bielecki (30 Dawid Jeż), Fernando Batista (46 Maciej Wyganowski), Daniel Szymański (46 Łukasz Kondraciuk), Mateusz Owedyk, Grzegorz Magnuski (66 Piotr Hawrasz), Hubert Jaskólski, Marek Hermanowicz, Przemysław Brzeziański