Drawa I - Sparta Węgorzyno 1:0

Drawa pokonała 1:0 (1:0) Spartę Węgorzyno w kolejnym sparingu. Jedynego gola w ostatnich sekundach pierwszej połowy strzelił Paweł Bielecki.

Mecz stał na dobrym poziomie i mimo przewagi Drawy w posiadaniu piłki goście zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Mieli też swoją okazję do strzelenia gola jednak uderzona piłka  z rzutu wolnego trafiła w spojenie słupka z poprzeczką. Drawa wyraźnie wolniejsze niż w ostatnich meczach. Trwający obóz daje się we znaki i mimo dobrego przygotowania siłowego trochę szwankuje dokładność podań i skuteczność napastników.

Następny pojedynek zagramy w najbliższą sobotę w Świnoujściu z Flotą o godzinie 12:00 na głównej płycie. Jednocześnie przypominamy, że w sobotę w Drawsku zagra Drawa II. Naszym rywalem będzie Olimp Złocieniec. Mecz o godzinie 18:00