26 kolejka - koral Dębnica

Jutro o godzinie 16:00 Drawa podejmie na własnym stadionie Korala Dębnica w ramach 26 kolejki III ligi.

Goście zajmują obecnie 15, przedostatnią pozycję w tabeli. Dotychczas zgromadzili na swoim koncie 20 pkt. Koral to drużyna która od początku sezonu skazywana była na spadek i niestety nie wiele się zmienia z biegiem czasu. Mimo wielu porażek potrafią również zaskoczyć i wygrać z dużo wyżej notowanym zespołem. Tak stało się m.in. z Pogonią II Szczecin oraz z Lechią II Gdańsk. Na wyjeździe drużyna z Pomorza wygrała jedynie raz  z Gwardią Koszalin 1:0. W Koralu występuje dwóch byłych zawodników Drawy: Zbigniew Węglowski oraz Artur Kowalczyk. W Dębnicy jesienią zwyciężyła Drawa ale jedynie 3:2.

Drawa po ostatnim zwycięstwie z Lechią II wróciła na 3 miejsce w tabeli, tuż za Kotwicę i Gwardię. W środę musieliśmy uznać wyższość Gwardzistów więc nasza pozycja w tabeli wydaje się właściwa.  Jednak teraz przed nami dużo słabszy przeciwnik i teoretycznie łatwe punkty. Jak będzie przekonamy się już jutro. W Drawie na pewno nie wystąpi Kacper Stukonis pauzujący za żółte kartki oraz Hubert Jaskólski który nadal narzeka na ból pleców. Niepewny jest również występ Wojciecha Guźniczaka, jednak o jego być albo nie być zadecyduje trener. Prawdopodobnie w kadrze zadebiutują również młodzi wychowankowie Andrzeja Pedrycza.

Zapraszamy w sobotę 10 maja na godzinę 16:00