21 kolejka - Calisia Kalisz Pomorski

Przygotował: Tomasz Walkiewicz

Drawa II przed niedzielnym meczem z Calisią Kalisz.

W najbliższą niedzielę Drawa II zagra o godzinie 14.00 na Euroboisku z Calisią Kalisz Pomorski. Drużyna gości znajduje się na 13 miejscu w strefie spadkowej, a do bezpiecznego miejsca (obecnie Sad Chwiram), brakuje jej 3 punktów.

Drawa jest liderem rozgrywek i w tym roku wygrywa wszystkie swoje mecze. Po ostatnim słabym, aczkolwiek zwycięskim meczu z Sadem Chwiram, zawodnicy chcą poprawić swoją grę i zwyciężyć w ładnym stylu przed własną publicznością.

W składzie drużyny rezerw wystąpi najprawdopodobniej Artur Kapeliński oraz Andrzej Pedrycz. Trener Maciej Kwiatkowski chce również sprawdzić kilku utalentowanych wychowanków z drużyn juniorskich ( Jacek Szczerba, Jakub Ostrowski, Patryk Korczyński, Adrian Wawruniak). Do składu powraca Paweł Żuk i bramkarz Przemysław Krymowski. Niestety ponownie nie zagra Rafał Żuk. Niepewny jest też występ Tomasza Wyrzykowskiego i Pawła Sochanka.

Drawa Drawsko jest zdecydowanym faworytem tego meczu, a wygrana wydaje się tylko formalnością.