Juniorzy Starsi wygrywają kolejny mecz!

Kolejne zwycięstwo odnieśli nasi JUNIORZY STARSI, tym razem na własnym terenie pokonali lidera tabeli "BŁONIE" Barwice 2:0. Mimo dobrego wyniku mecz od początku nie układał się zbyt pomyślnie, zawodnicy z Barwic od samego początku zepchnęli nas do gry defensywnej i przez kilka minut nie byliśmy w stanie rozegrać piłki i wyjść z własnej części boiska. Po przetrzymaniu naporu przyjezdnych, zaczęła się gra do jakiej przyzwyczaili nas zawodnicy Drawy, wysoki pressing, szybka gra, to przełożyło się na sytuację podbramkowe oraz stałe fragmenty gry, po jednym z dośrodkowań z rzutu rożnego w polu karnym odnajduje się Franek Polak i uderzeniem z głowy pokonuje bramkarza gości.

Druga cześć meczu zaczyna się tak jak większość czasu pierwszej połowy, wysoki pressing i szybkie przerywanie akcji gości już na ich części boiska, jedno z takich szybkich przejęć piłki wykorzystuje Jacek Szczerba który przeprowadza indywidualną akcją i uderzeniem przy bliższym słupku pokonuje bramkarza przyjezdnych i prowadzimy 2:0. Zawodnicy Błoni również mieli swoje sytuacje, ale na posterunku zawsze znajdował się nasz bramkarz lub nasi defensorzy. Po meczu cieszy wygrana, ale przede wszystkim dobra gra oraz brak straconych bramek z drużyną która również walczy o wysoką lokatę w tabeli.

Strzelcy: F Polak, J Szczerba