Bilans Sparingów

Już w najbliższą sobotę MKS Drawa wraca na boiska III ligi. Powoli dobiega końca okres przygotowawczy. Dzisiaj chcemy podsumować ten czas przez pryzmat meczów sparingowych...

Pierwszy zespół zimą rozegrał rekordowe 14 ! meczów kontrolnych: 11 zwycięstw2 remisy1 porażkabilans bramkowy  37:13

Gole dla Drawy strzelili:

• Grzegorz Gicewicz 4
  • Artur Kapeliński 4
  • Mateusz Owedyk 5
  • Grzegorz Wawreńczuk 4
  • Przemysław Brzeziański 6
  • Kacper Stukonis 1
  • Paweł Bielecki 2
  • Wojciech Guźniczak 3
  • Marek Hermanowicz 2
  • Maciej Wyganowski 2
  • Hubert Jaskólski 1
  • Cezary Szałek 1Damian Szymański 1

W zestawieniu nie uwzględniono zawodników testowanych którzy nie zostali w Drawie.W meczach kontrolnych wystąpiło w sumie ponad 30 zawodników z której wyklarowała się kadra 22 piłkarzy którzy stanowić będą o sile Drawy w pozostałych meczach sezonu 2013/14.

W bramce w większości meczów wystąpił Marcin Kaczmarczyk. O wiele mniej występów zaliczył Krzysztof Drąg, a w jednym pojedynku zaprezentował się również bramkarz zespołu juniorów. Jak widać swoje trafienia zaliczyła ponad połowa kadry. Najlepiej sprawowali się oczywiście zawodnicy ofensywni jednak kilka bramek na swoim koncie mają również obrońcy. Nie da się ukryć, że rekordowa ilość sparingów i przede wszystkim wyniki tych meczów bardzo pozytywnie nastrajają przed pierwszym wiosennym meczem.