Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
1:0
Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok
0:1
KS Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław
3:1
KS Cracovia Kraków
Wisła Kraków
0:0
Arka Gdynia
Legia Warszawa
1:3
Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze
1:1
Korona Kielce
Wisła Płock
1:2
Lech Poznań
Zagłębie Sosnowiec
1:2
Piast Gliwice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Lechia Gdańsk
1:1
Śląsk Wrocław
Wisła Kraków
2:1
Miedź Legnica
Zagłębie Lubin
2:1
Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce
1:2
Legia Warszawa
Górnik Zabrze
1:1
Wisła Płock
Lech Poznań
2:0
KS Cracovia Kraków
Arka Gdynia
0:2
Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin
0:2
Piast Gliwice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
1:2
Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec
3:0
Pogoń Szczecin
Piast Gliwice
2:1
Zagłębie Lubin
Legia Warszawa
0:0
KS Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław
0:1
Lech Poznań
Miedź Legnica
1:3
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
1:0
Wisła Kraków
KS Cracovia Kraków
0:0
Arka Gdynia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Lechia Gdańsk
2:0
Miedź Legnica
Wisła Kraków
1:1
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
1:1
KS Cracovia Kraków
Arka Gdynia
1:1
Górnik Zabrze
Piast Gliwice
1:3
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
0:2
Jagiellonia Białystok
Lech Poznań
4:0
Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce
2:1
Śląsk Wrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Cracovia Kraków
0:1
Zagłębie Lubin
Miedź Legnica
1:1
Korona Kielce
Wisła Płock
1:3
Arka Gdynia
Górnik Zabrze
0:2
KS Lechia Gdańsk
Legia Warszawa
2:1
Zagłębie Sosnowiec
Jagiellonia Białystok
2:1
Piast Gliwice
Lech Poznań
2:5
Wisła Kraków
Śląsk Wrocław
0:0
Pogoń Szczecin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
3:1
KS Cracovia Kraków
Korona Kielce
2:1
Arka Gdynia
Pogoń Szczecin
2:3
KS Lechia Gdańsk
Wisła Kraków
3:0
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
2:3
Miedź Legnica
Legia Warszawa
1:4
Wisła Płock
Zagłębie Lubin
2:1
Lech Poznań
Zagłębie Sosnowiec
3:3
Śląsk Wrocław
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
1:1
Pogoń Szczecin
KS Lechia Gdańsk
2:0
Korona Kielce
Arka Gdynia
2:2
Zagłębie Sosnowiec
Śląsk Wrocław
0:1
Wisła Kraków
Lech Poznań
1:1
Piast Gliwice
Wisła Płock
1:1
Jagiellonia Białystok
Miedź Legnica
2:0
Zagłębie Lubin
KS Cracovia Kraków
0:0
Legia Warszawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Lubin
4:0
Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok
3:1
KS Cracovia Kraków
Wisła Płock
2:2
Miedź Legnica
Piast Gliwice
1:0
Arka Gdynia
Wisła Kraków
5:2
KS Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
1:1
Korona Kielce
Legia Warszawa
1:0
Lech Poznań
Zagłębie Sosnowiec
1:1
Górnik Zabrze
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Szczecin
2:1
Wisła Kraków
Arka Gdynia
1:0
Lech Poznań
KS Cracovia Kraków
- : -
Wisła Płock
KS Lechia Gdańsk
- : -
Zagłębie Lubin
Miedź Legnica
- : -
Legia Warszawa
Śląsk Wrocław
- : -
Piast Gliwice
Górnik Zabrze
- : -
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
- : -
Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
- : -
KS Lechia Gdańsk
Legia Warszawa
- : -
Arka Gdynia
Piast Gliwice
- : -
Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin
- : -
Pogoń Szczecin
Wisła Kraków
- : -
Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec
- : -
KS Cracovia Kraków
Lech Poznań
- : -
Miedź Legnica
Jagiellonia Białystok
- : -
Śląsk Wrocław
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Miedź Legnica
- : -
Piast Gliwice
Górnik Zabrze
- : -
Lech Poznań
Pogoń Szczecin
- : -
Wisła Płock
KS Lechia Gdańsk
- : -
Zagłębie Sosnowiec
Śląsk Wrocław
- : -
Legia Warszawa
Korona Kielce
- : -
Jagiellonia Białystok
Arka Gdynia
- : -
Zagłębie Lubin
KS Cracovia Kraków
- : -
Wisła Kraków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości