zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
Pauza
Gryf Goręczyno
4:0
GTS Przywidz
GKS II Żukowo
4:5
FC Gowidlino
Amigo Przyjaźń
0:2
Huragan Nowe Polaszki
GKS II Sierakowice
5:0
Słupia Sulęczyno
Radunia II Stężyca
2:0
Orzeł Gołubie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Gowidlino
Pauza
Orzeł Gołubie
0:1
Amigo Przyjaźń
KS Chwaszczyno
1:0
Gryf Goręczyno
GTS Przywidz
1:2
GKS II Sierakowice
Słupia Sulęczyno
3:2
Radunia II Stężyca
Huragan Nowe Polaszki
4:0
GKS II Żukowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Goręczyno
Pauza
GKS II Sierakowice
2:1
KS Chwaszczyno
GKS II Żukowo
0:3
Orzeł Gołubie
FC Gowidlino
0:4
Huragan Nowe Polaszki
Amigo Przyjaźń
1:2
Słupia Sulęczyno
Radunia II Stężyca
5:0
GTS Przywidz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Nowe Polaszki
Pauza
Gryf Goręczyno
0:0
GKS II Sierakowice
GTS Przywidz
2:3
Amigo Przyjaźń
KS Chwaszczyno
2:0
Radunia II Stężyca
Orzeł Gołubie
3:2
FC Gowidlino
Słupia Sulęczyno
10:1
GKS II Żukowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Sierakowice
Pauza
Huragan Nowe Polaszki
2:0
Orzeł Gołubie
FC Gowidlino
1:1
Słupia Sulęczyno
GKS II Żukowo
2:3
GTS Przywidz
Amigo Przyjaźń
5:2
KS Chwaszczyno
Radunia II Stężyca
1:3
Gryf Goręczyno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Gołubie
Pauza
Gryf Goręczyno
2:1
Amigo Przyjaźń
Słupia Sulęczyno
0:2
Huragan Nowe Polaszki
GTS Przywidz
0:5
FC Gowidlino
GKS II Sierakowice
3:0*
Radunia II Stężyca
KS Chwaszczyno
3:0
GKS II Żukowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia II Stężyca
Pauza
Huragan Nowe Polaszki
4:1
GTS Przywidz
GKS II Żukowo
1:3
Gryf Goręczyno
FC Gowidlino
0:3
KS Chwaszczyno
Amigo Przyjaźń
2:2
GKS II Sierakowice
Orzeł Gołubie
4:0
Słupia Sulęczyno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Słupia Sulęczyno
Pauza
KS Chwaszczyno
2:0
Huragan Nowe Polaszki
Gryf Goręczyno
1:4
FC Gowidlino
GTS Przywidz
3:2
Orzeł Gołubie
Radunia II Stężyca
3:2
Amigo Przyjaźń
GKS II Sierakowice
2:1
GKS II Żukowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Amigo Przyjaźń
Pauza
Huragan Nowe Polaszki
0:3
Gryf Goręczyno
GKS II Żukowo
1:11
Radunia II Stężyca
FC Gowidlino
2:3
GKS II Sierakowice
Orzeł Gołubie
3:4
KS Chwaszczyno
Słupia Sulęczyno
2:2
GTS Przywidz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GTS Przywidz
Pauza
Gryf Goręczyno
1:1
Orzeł Gołubie
Radunia II Stężyca
5:1
FC Gowidlino
Amigo Przyjaźń
1:2
GKS II Żukowo
GKS II Sierakowice
3:0
Huragan Nowe Polaszki
KS Chwaszczyno
5:0
Słupia Sulęczyno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Żukowo
Pauza
Orzeł Gołubie
1:2
GKS II Sierakowice
Huragan Nowe Polaszki
0:1
Radunia II Stężyca
FC Gowidlino
4:2
Amigo Przyjaźń
Słupia Sulęczyno
0:3
Gryf Goręczyno
GTS Przywidz
1:1
KS Chwaszczyno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
Pauza
Huragan Nowe Polaszki
2:1
Amigo Przyjaźń
FC Gowidlino
9:2
GKS II Żukowo
Orzeł Gołubie
2:2
Radunia II Stężyca
Słupia Sulęczyno
3:5
GKS II Sierakowice
GTS Przywidz
0:2
Gryf Goręczyno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Gowidlino
Pauza
GKS II Żukowo
2:2
Huragan Nowe Polaszki
Amigo Przyjaźń
0:3
Orzeł Gołubie
Gryf Goręczyno
2:1
KS Chwaszczyno
GKS II Sierakowice
2:0
GTS Przywidz
Radunia II Stężyca
9:0
Słupia Sulęczyno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Goręczyno
Pauza
Huragan Nowe Polaszki
1:3
FC Gowidlino
GTS Przywidz
0:3
Radunia II Stężyca
KS Chwaszczyno
0:1
GKS II Sierakowice
Orzeł Gołubie
1:1
GKS II Żukowo
Słupia Sulęczyno
1:4
Amigo Przyjaźń
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Nowe Polaszki
Pauza
Amigo Przyjaźń
0:0
GTS Przywidz
GKS II Żukowo
1:2
Słupia Sulęczyno
GKS II Sierakowice
6:0
Gryf Goręczyno
Radunia II Stężyca
1:0
KS Chwaszczyno
FC Gowidlino
- : -
Orzeł Gołubie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Sierakowice
Pauza
GTS Przywidz
5:1
GKS II Żukowo
KS Chwaszczyno
4:1
Amigo Przyjaźń
Orzeł Gołubie
5:2
Huragan Nowe Polaszki
Gryf Goręczyno
2:2
Radunia II Stężyca
Słupia Sulęczyno
2:7
FC Gowidlino
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Gołubie
Pauza
Huragan Nowe Polaszki
4:1
Słupia Sulęczyno
GKS II Żukowo
1:5
KS Chwaszczyno
FC Gowidlino
5:1
GTS Przywidz
Amigo Przyjaźń
0:3
Gryf Goręczyno
Radunia II Stężyca
1:0
GKS II Sierakowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia II Stężyca
Pauza
GKS II Sierakowice
3:1
Amigo Przyjaźń
GTS Przywidz
3:0
Huragan Nowe Polaszki
KS Chwaszczyno
2:0
FC Gowidlino
Gryf Goręczyno
0:0
GKS II Żukowo
Słupia Sulęczyno
1:2
Orzeł Gołubie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Słupia Sulęczyno
Pauza
GKS II Żukowo
3:2
GKS II Sierakowice
FC Gowidlino
1:4
Gryf Goręczyno
Amigo Przyjaźń
0:6
Radunia II Stężyca
Orzeł Gołubie
1:1
GTS Przywidz
Huragan Nowe Polaszki
0:2
KS Chwaszczyno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Amigo Przyjaźń
Pauza
GTS Przywidz
- : -
Słupia Sulęczyno
KS Chwaszczyno
- : -
Orzeł Gołubie
Gryf Goręczyno
- : -
Huragan Nowe Polaszki
GKS II Sierakowice
- : -
FC Gowidlino
Radunia II Stężyca
- : -
GKS II Żukowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GTS Przywidz
Pauza
Huragan Nowe Polaszki
- : -
GKS II Sierakowice
GKS II Żukowo
- : -
Amigo Przyjaźń
Orzeł Gołubie
- : -
Gryf Goręczyno
Słupia Sulęczyno
- : -
KS Chwaszczyno
FC Gowidlino
- : -
Radunia II Stężyca
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Żukowo
Pauza
KS Chwaszczyno
3:0
GTS Przywidz
Gryf Goręczyno
- : -
Słupia Sulęczyno
Amigo Przyjaźń
- : -
FC Gowidlino
GKS II Sierakowice
- : -
Orzeł Gołubie
Radunia II Stężyca
- : -
Huragan Nowe Polaszki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości