zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Sopot
Pauza
RG 2000 Gdańsk
11:0
Brda Rytel
Karlikowo Sopot
4:6
Czarni Piece
GKS Żukowo
5:0
EPT Grabiny Zameczek
Morena Gdańsk
1:3
Cartusia Kartuzy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Karlikowo Sopot
Pauza
Cartusia Kartuzy
3:0
KP Sopot
Czarni Piece
1:8
GKS Żukowo
Brda Rytel
5:2
EPT Grabiny Zameczek
RG 2000 Gdańsk
5:2
Morena Gdańsk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Żukowo
Pauza
Karlikowo Sopot
0:9
Cartusia Kartuzy
KP Sopot
0:3
RG 2000 Gdańsk
EPT Grabiny Zameczek
4:5
Czarni Piece
Morena Gdańsk
8:1
Brda Rytel
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
2:3
GKS Żukowo
EPT Grabiny Zameczek
Pauza
Brda Rytel
4:4
Czarni Piece
Morena Gdańsk
6:2
KP Sopot
RG 2000 Gdańsk
5:0
Karlikowo Sopot
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Piece
Pauza
Karlikowo Sopot
2:4
Morena Gdańsk
EPT Grabiny Zameczek
2:4
Cartusia Kartuzy
GKS Żukowo
5:1
RG 2000 Gdańsk
KP Sopot
1:10
Brda Rytel
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Brda Rytel
Pauza
Cartusia Kartuzy
12:2
Czarni Piece
RG 2000 Gdańsk
16:0
EPT Grabiny Zameczek
KP Sopot
3:3
Karlikowo Sopot
Morena Gdańsk
0:1
GKS Żukowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
Pauza
Czarni Piece
1:7
RG 2000 Gdańsk
Karlikowo Sopot
10:0
Brda Rytel
EPT Grabiny Zameczek
2:10
Morena Gdańsk
GKS Żukowo
9:0
KP Sopot
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
RG 2000 Gdańsk
Pauza
Karlikowo Sopot
0:5
GKS Żukowo
KP Sopot
7:3
EPT Grabiny Zameczek
Morena Gdańsk
4:0
Czarni Piece
Brda Rytel
2:2
Cartusia Kartuzy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Morena Gdańsk
Pauza
Cartusia Kartuzy
2:3
RG 2000 Gdańsk
Czarni Piece
3:4
KP Sopot
EPT Grabiny Zameczek
2:5
Karlikowo Sopot
GKS Żukowo
13:1
Brda Rytel
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Sopot
Pauza
Cartusia Kartuzy
1:0
Morena Gdańsk
Czarni Piece
2:0
Karlikowo Sopot
EPT Grabiny Zameczek
0:12
GKS Żukowo
Brda Rytel
0:6
RG 2000 Gdańsk
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Karlikowo Sopot
Morena Gdańsk
2:7
RG 2000 Gdańsk
KP Sopot
1:2
Cartusia Kartuzy
EPT Grabiny Zameczek
1:2
Brda Rytel
GKS Żukowo
11:2
Czarni Piece
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
11:0
Karlikowo Sopot
Czarni Piece
1:1
EPT Grabiny Zameczek
RG 2000 Gdańsk
3:4
KP Sopot
Brda Rytel
1:5
Morena Gdańsk
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
EPT Grabiny Zameczek
Pauza
Czarni Piece
5:1
Brda Rytel
Karlikowo Sopot
0:21
RG 2000 Gdańsk
KP Sopot
2:2
Morena Gdańsk
GKS Żukowo
3:1
Cartusia Kartuzy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Piece
Pauza
Morena Gdańsk
3:0
Karlikowo Sopot
Cartusia Kartuzy
16:0
EPT Grabiny Zameczek
RG 2000 Gdańsk
2:1
GKS Żukowo
Brda Rytel
2:5
KP Sopot
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Brda Rytel
Pauza
Czarni Piece
0:11
Cartusia Kartuzy
Karlikowo Sopot
0:3
KP Sopot
EPT Grabiny Zameczek
1:22
RG 2000 Gdańsk
GKS Żukowo
2:1
Morena Gdańsk
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
Pauza
Morena Gdańsk
10:0
EPT Grabiny Zameczek
RG 2000 Gdańsk
11:0
Czarni Piece
KP Sopot
1:1
GKS Żukowo
Brda Rytel
3:0
Karlikowo Sopot
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
RG 2000 Gdańsk
Pauza
Czarni Piece
0:4
Morena Gdańsk
Cartusia Kartuzy
7:1
Brda Rytel
EPT Grabiny Zameczek
2:5
KP Sopot
GKS Żukowo
3:0
Karlikowo Sopot
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Morena Gdańsk
Pauza
RG 2000 Gdańsk
1:3
Cartusia Kartuzy
Karlikowo Sopot
0:3
EPT Grabiny Zameczek
KP Sopot
0:3
Czarni Piece
Brda Rytel
3:14
GKS Żukowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości