zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS IV Sierakowice
5:2
Somonino III
Cartusia 1923 Kartuzy
13:0
GKS III Przodkowo
Salos IV Brusy
3:2
Sławek Borzechowo
Chojniczanka Chojnice 2006
13:1
"expert"PANTERY SIERAKOWICE
Brda Rytel
1:7
Santana Wielki Klincz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Santana Wielki Klincz
1:4
Salos IV Brusy
FC IV Gowidlino
1:2
Chojniczanka Chojnice 2006
GKS III Przodkowo
6:1
Brda Rytel
Sławek Borzechowo
3:6
GKS IV Sierakowice
"expert"PANTERY SIERAKOWICE
0:12
Cartusia 1923 Kartuzy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Somonino III
5:3
Sławek Borzechowo
GKS IV Sierakowice
4:0
Santana Wielki Klincz
Salos IV Brusy
6:1
GKS III Przodkowo
Brda Rytel
0:7
"expert"PANTERY SIERAKOWICE
Cartusia 1923 Kartuzy
7:2
FC IV Gowidlino
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Santana Wielki Klincz
2:2
Somonino III
"expert"PANTERY SIERAKOWICE
1:11
Salos IV Brusy
FC IV Gowidlino
11:0
Brda Rytel
GKS III Przodkowo
3:7
GKS IV Sierakowice
Chojniczanka Chojnice 2006
1:3
Cartusia 1923 Kartuzy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos IV Brusy
3:6
FC IV Gowidlino
Somonino III
0:2
GKS III Przodkowo
GKS IV Sierakowice
3:0
"expert"PANTERY SIERAKOWICE
Brda Rytel
0:11
Chojniczanka Chojnice 2006
Sławek Borzechowo
0:3
Santana Wielki Klincz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
"expert"PANTERY SIERAKOWICE
0:8
Somonino III
Cartusia 1923 Kartuzy
27:0
Brda Rytel
FC IV Gowidlino
0:2
GKS IV Sierakowice
GKS III Przodkowo
1:7
Sławek Borzechowo
Chojniczanka Chojnice 2006
6:5
Salos IV Brusy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Santana Wielki Klincz
2:2
GKS III Przodkowo
GKS IV Sierakowice
2:1
Chojniczanka Chojnice 2006
Salos IV Brusy
0:11
Cartusia 1923 Kartuzy
Somonino III
0:4
FC IV Gowidlino
Sławek Borzechowo
4:0
"expert"PANTERY SIERAKOWICE
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
FC IV Gowidlino
3:0
Sławek Borzechowo
Brda Rytel
1:9
Salos IV Brusy
"expert"PANTERY SIERAKOWICE
2:3
Santana Wielki Klincz
Chojniczanka Chojnice 2006
5:2
Somonino III
Cartusia 1923 Kartuzy
2:0
GKS IV Sierakowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Santana Wielki Klincz
2:5
FC IV Gowidlino
GKS IV Sierakowice
20:0
Brda Rytel
Somonino III
1:6
Cartusia 1923 Kartuzy
GKS III Przodkowo
6:2
"expert"PANTERY SIERAKOWICE
Sławek Borzechowo
0:1
Chojniczanka Chojnice 2006
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos IV Brusy
2:10
GKS IV Sierakowice
Chojniczanka Chojnice 2006
2:0
Santana Wielki Klincz
FC IV Gowidlino
2:0
GKS III Przodkowo
Brda Rytel
2:1
Somonino III
Cartusia 1923 Kartuzy
7:1
Sławek Borzechowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Santana Wielki Klincz
0:7
Cartusia 1923 Kartuzy
Somonino III
1:6
Salos IV Brusy
GKS III Przodkowo
3:5
Chojniczanka Chojnice 2006
Sławek Borzechowo
5:0
Brda Rytel
"expert"PANTERY SIERAKOWICE
1:6
FC IV Gowidlino
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Santana Wielki Klincz
3:1
Brda Rytel
Somonino III
0:6
GKS IV Sierakowice
GKS III Przodkowo
0:1
Cartusia 1923 Kartuzy
Sławek Borzechowo
1:1
Salos IV Brusy
"expert"PANTERY SIERAKOWICE
4:4
Chojniczanka Chojnice 2006
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS IV Sierakowice
11:0
Sławek Borzechowo
Salos IV Brusy
1:0
Santana Wielki Klincz
Chojniczanka Chojnice 2006
2:0
FC IV Gowidlino
Brda Rytel
0:2
GKS III Przodkowo
Cartusia 1923 Kartuzy
7:1
"expert"PANTERY SIERAKOWICE
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Santana Wielki Klincz
0:5
GKS IV Sierakowice
Sławek Borzechowo
0:4
Somonino III
FC IV Gowidlino
2:2
Cartusia 1923 Kartuzy
GKS III Przodkowo
0:3
Salos IV Brusy
"expert"PANTERY SIERAKOWICE
4:1
Brda Rytel
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Brda Rytel
0:6
FC IV Gowidlino
Salos IV Brusy
3:1
"expert"PANTERY SIERAKOWICE
Somonino III
2:0
Santana Wielki Klincz
GKS IV Sierakowice
9:0
GKS III Przodkowo
Cartusia 1923 Kartuzy
1:0
Chojniczanka Chojnice 2006
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Santana Wielki Klincz
1:0
Sławek Borzechowo
FC IV Gowidlino
3:1
Salos IV Brusy
GKS III Przodkowo
2:2
Somonino III
Chojniczanka Chojnice 2006
11:0
Brda Rytel
"expert"PANTERY SIERAKOWICE
0:7
GKS IV Sierakowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Somonino III
3:0
"expert"PANTERY SIERAKOWICE
GKS IV Sierakowice
3:2
FC IV Gowidlino
Salos IV Brusy
3:9
Chojniczanka Chojnice 2006
Sławek Borzechowo
3:4
GKS III Przodkowo
Brda Rytel
0:9
Cartusia 1923 Kartuzy
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
FC IV Gowidlino
4:0
Somonino III
GKS III Przodkowo
1:0
Santana Wielki Klincz
Chojniczanka Chojnice 2006
4:1
GKS IV Sierakowice
"expert"PANTERY SIERAKOWICE
0:3
Sławek Borzechowo
Cartusia 1923 Kartuzy
9:0
Salos IV Brusy
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Santana Wielki Klincz
2:1
"expert"PANTERY SIERAKOWICE
Somonino III
1:5
Chojniczanka Chojnice 2006
GKS IV Sierakowice
0:1
Cartusia 1923 Kartuzy
Salos IV Brusy
14:0
Brda Rytel
Sławek Borzechowo
1:4
FC IV Gowidlino
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniczanka Chojnice 2006
7:0
Sławek Borzechowo
FC IV Gowidlino
1:4
Santana Wielki Klincz
Brda Rytel
2:8
GKS IV Sierakowice
"expert"PANTERY SIERAKOWICE
3:0
GKS III Przodkowo
Cartusia 1923 Kartuzy
8:1
Somonino III
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Santana Wielki Klincz
- : -
Chojniczanka Chojnice 2006
Somonino III
- : -
Brda Rytel
GKS IV Sierakowice
- : -
Salos IV Brusy
GKS III Przodkowo
- : -
FC IV Gowidlino
Sławek Borzechowo
- : -
Cartusia 1923 Kartuzy
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Brda Rytel
- : -
Sławek Borzechowo
FC IV Gowidlino
- : -
"expert"PANTERY SIERAKOWICE
Salos IV Brusy
- : -
Somonino III
Chojniczanka Chojnice 2006
- : -
GKS III Przodkowo
Cartusia 1923 Kartuzy
- : -
Santana Wielki Klincz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości