zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Lipusz
2:4
KTS-K LUZINO
Kamienica Królewska
4:3
Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
Santana Wielki Klincz
1:1
Borowiak Czersk 2005
MKS Gryf Tczew 2003
8:0
GKS Żukowo
Radunia Stężyca
0:11
Cartusia IV Kartuzy
Kaszubia Kościerzyna
1:8
Chojniczanka Chojnice 2005
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Lipusz
7:0
Santana Wielki Klincz
Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
2:7
MKS Gryf Tczew 2003
Cartusia IV Kartuzy
1:1
Kaszubia Kościerzyna
Borowiak Czersk 2005
6:3
Radunia Stężyca
KTS-K LUZINO
4:0
GKS Żukowo
Chojniczanka Chojnice 2005
15:2
Kamienica Królewska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Żukowo
1:6
Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
Radunia Stężyca
2:3
Wda Lipusz
Kaszubia Kościerzyna
4:1
Borowiak Czersk 2005
Kamienica Królewska
2:6
Cartusia IV Kartuzy
Santana Wielki Klincz
1:1
KTS-K LUZINO
MKS Gryf Tczew 2003
2:0
Chojniczanka Chojnice 2005
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniczanka Chojnice 2005
11:0
GKS Żukowo
Wda Lipusz
1:4
Kaszubia Kościerzyna
Borowiak Czersk 2005
1:2
Kamienica Królewska
Santana Wielki Klincz
0:3
Radunia Stężyca
Cartusia IV Kartuzy
3:7
MKS Gryf Tczew 2003
KTS-K LUZINO
4:0
Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Żukowo
0:13
Cartusia IV Kartuzy
Radunia Stężyca
5:2
KTS-K LUZINO
Kaszubia Kościerzyna
2:0
Santana Wielki Klincz
Kamienica Królewska
7:1
Wda Lipusz
Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
2:7
Chojniczanka Chojnice 2005
MKS Gryf Tczew 2003
14:0
Borowiak Czersk 2005
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
1:5
Kaszubia Kościerzyna
Wda Lipusz
0:14
MKS Gryf Tczew 2003
Borowiak Czersk 2005
3:4
GKS Żukowo
Santana Wielki Klincz
1:4
Kamienica Królewska
Cartusia IV Kartuzy
3:0
Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
KTS-K LUZINO
1:7
Chojniczanka Chojnice 2005
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Żukowo
2:3
Wda Lipusz
Kamienica Królewska
6:2
Radunia Stężyca
Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
6:2
Borowiak Czersk 2005
MKS Gryf Tczew 2003
10:0
Santana Wielki Klincz
Kaszubia Kościerzyna
3:0
KTS-K LUZINO
Chojniczanka Chojnice 2005
1:0
Cartusia IV Kartuzy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
0:17
MKS Gryf Tczew 2003
Wda Lipusz
1:6
Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
Borowiak Czersk 2005
0:9
Chojniczanka Chojnice 2005
Kaszubia Kościerzyna
0:2
Kamienica Królewska
Santana Wielki Klincz
0:4
GKS Żukowo
KTS-K LUZINO
5:3
Cartusia IV Kartuzy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
4:0
Santana Wielki Klincz
MKS Gryf Tczew 2003
6:1
Kaszubia Kościerzyna
GKS Żukowo
5:2
Radunia Stężyca
Cartusia IV Kartuzy
7:0
Borowiak Czersk 2005
Kamienica Królewska
7:3
KTS-K LUZINO
Chojniczanka Chojnice 2005
14:0
Wda Lipusz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
1:3
Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
Wda Lipusz
1:5
Cartusia IV Kartuzy
Kaszubia Kościerzyna
3:1
GKS Żukowo
Kamienica Królewska
0:3
MKS Gryf Tczew 2003
Santana Wielki Klincz
0:10
Chojniczanka Chojnice 2005
KTS-K LUZINO
6:0
Borowiak Czersk 2005
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Żukowo
2:4
Kamienica Królewska
Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
1:2
Kaszubia Kościerzyna
Cartusia IV Kartuzy
7:0
Santana Wielki Klincz
MKS Gryf Tczew 2003
10:0
KTS-K LUZINO
Chojniczanka Chojnice 2005
13:1
Radunia Stężyca
Borowiak Czersk 2005
1:7
Wda Lipusz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
1:6
Kamienica Królewska
KTS-K LUZINO
3:0
Wda Lipusz
Chojniczanka Chojnice 2005
4:0
Kaszubia Kościerzyna
Cartusia IV Kartuzy
6:3
Radunia Stężyca
GKS Żukowo
0:17
MKS Gryf Tczew 2003
Borowiak Czersk 2005
3:1
Santana Wielki Klincz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Żukowo
4:2
KTS-K LUZINO
Radunia Stężyca
2:2
Borowiak Czersk 2005
Kaszubia Kościerzyna
1:6
Cartusia IV Kartuzy
Kamienica Królewska
1:5
Chojniczanka Chojnice 2005
Santana Wielki Klincz
1:2
Wda Lipusz
MKS Gryf Tczew 2003
8:0
Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Lipusz
1:4
Radunia Stężyca
Cartusia IV Kartuzy
4:0
Kamienica Królewska
Borowiak Czersk 2005
0:5
Kaszubia Kościerzyna
Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
2:3
GKS Żukowo
KTS-K LUZINO
3:0
Santana Wielki Klincz
Chojniczanka Chojnice 2005
3:5
MKS Gryf Tczew 2003
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Żukowo
0:6
Chojniczanka Chojnice 2005
Radunia Stężyca
0:2
Santana Wielki Klincz
Kaszubia Kościerzyna
3:0
Wda Lipusz
Kamienica Królewska
3:2
Borowiak Czersk 2005
Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
3:0
KTS-K LUZINO
MKS Gryf Tczew 2003
5:0
Cartusia IV Kartuzy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Santana Wielki Klincz
0:6
Kaszubia Kościerzyna
Cartusia IV Kartuzy
2:0
GKS Żukowo
KTS-K LUZINO
4:2
Radunia Stężyca
Chojniczanka Chojnice 2005
10:0
Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
Wda Lipusz
2:2
Kamienica Królewska
Borowiak Czersk 2005
1:4
MKS Gryf Tczew 2003
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Żukowo
1:3
Borowiak Czersk 2005
Kaszubia Kościerzyna
4:2
Radunia Stężyca
Kamienica Królewska
3:0
Santana Wielki Klincz
Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
0:2
Cartusia IV Kartuzy
MKS Gryf Tczew 2003
10:0
Wda Lipusz
Chojniczanka Chojnice 2005
10:0
KTS-K LUZINO
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
1:7
Kamienica Królewska
Santana Wielki Klincz
0:12
MKS Gryf Tczew 2003
KTS-K LUZINO
0:2
Kaszubia Kościerzyna
Wda Lipusz
3:1
GKS Żukowo
Borowiak Czersk 2005
2:2
Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
Cartusia IV Kartuzy
2:7
Chojniczanka Chojnice 2005
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamienica Królewska
1:2
Kaszubia Kościerzyna
Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
1:0
Wda Lipusz
MKS Gryf Tczew 2003
9:0
Radunia Stężyca
GKS Żukowo
2:1
Santana Wielki Klincz
Cartusia IV Kartuzy
4:1
KTS-K LUZINO
Chojniczanka Chojnice 2005
9:0
Borowiak Czersk 2005
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaszubia Kościerzyna
0:3
MKS Gryf Tczew 2003
KTS-K LUZINO
1:4
Kamienica Królewska
Radunia Stężyca
2:1
GKS Żukowo
Borowiak Czersk 2005
1:4
Cartusia IV Kartuzy
Santana Wielki Klincz
3:7
Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
Wda Lipusz
1:7
Chojniczanka Chojnice 2005
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Borowiak Czersk 2005
0:4
KTS-K LUZINO
Cartusia IV Kartuzy
7:0
Wda Lipusz
MKS Gryf Tczew 2003
14:1
Kamienica Królewska
Chojniczanka Chojnice 2005
19:0
Santana Wielki Klincz
GKS Żukowo
0:5
Kaszubia Kościerzyna
Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
3:4
Radunia Stężyca
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
0:10
Chojniczanka Chojnice 2005
Borowiak Czersk 2005
2:1
Wda Lipusz
Kaszubia Kościerzyna
2:1
Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
Kamienica Królewska
13:0
GKS Żukowo
Santana Wielki Klincz
1:6
Cartusia IV Kartuzy
KTS-K LUZINO
1:7
MKS Gryf Tczew 2003
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Buszkowy
- : -
GKS Żukowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości