zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
2:2
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Spójnia Świdwin
2:7
Akademia Piłkarska Szczecinek
Hubertus Biały Bór
2:5
Błonie Barwice
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
3:2
Drawa Drawsko Pomorskie
Lech Czaplinek
5:3
Głaz Tychowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
Pauza
Głaz Tychowo
Pauza
Spójnia Świdwin
0:4
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Akademia Piłkarska Szczecinek
8:0
Hubertus Biały Bór
Drawa Drawsko Pomorskie
2:2
Lech Czaplinek
Błonie Barwice
0:1
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Świdwin
Pauza
Drawa Drawsko Pomorskie
Pauza
Hubertus Biały Bór
1:3
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Lech Czaplinek
3:2
Błonie Barwice
Pogoń Połczyn Zdrój
6:1
Głaz Tychowo
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
1:1
Akademia Piłkarska Szczecinek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonie Barwice
Pauza
Głaz Tychowo
Pauza
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
2:1
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Spójnia Świdwin
0:5
Hubertus Biały Bór
Akademia Piłkarska Szczecinek
7:0
Lech Czaplinek
Drawa Drawsko Pomorskie
3:2
Pogoń Połczyn Zdrój
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Szczecinek
Pauza
Hubertus Biały Bór
Pauza
Lech Czaplinek
2:5
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Pogoń Połczyn Zdrój
0:1
Błonie Barwice
Głaz Tychowo
2:4
Drawa Drawsko Pomorskie
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
8:1
Spójnia Świdwin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Pauza
Drawa Drawsko Pomorskie
Pauza
Spójnia Świdwin
6:3
Lech Czaplinek
Akademia Piłkarska Szczecinek
8:3
Pogoń Połczyn Zdrój
Hubertus Biały Bór
3:2
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Błonie Barwice
1:1
Głaz Tychowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Pauza
Pogoń Połczyn Zdrój
Pauza
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Pauza
Lech Czaplinek
3:5
Hubertus Biały Bór
Głaz Tychowo
1:3
Akademia Piłkarska Szczecinek
Drawa Drawsko Pomorskie
1:4
Błonie Barwice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Hubertus Biały Bór
Pauza
Błonie Barwice
Pauza
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
7:0
Głaz Tychowo
Spójnia Świdwin
1:2
Pogoń Połczyn Zdrój
Akademia Piłkarska Szczecinek
7:0
Drawa Drawsko Pomorskie
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
5:2
Lech Czaplinek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Pauza
Lech Czaplinek
Pauza
Drawa Drawsko Pomorskie
2:3
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Pogoń Połczyn Zdrój
2:2
Hubertus Biały Bór
Błonie Barwice
1:5
Akademia Piłkarska Szczecinek
Głaz Tychowo
1:5
Spójnia Świdwin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Szczecinek
Pauza
Lech Czaplinek
Pauza
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
7:0
Pogoń Połczyn Zdrój
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
6:2
Błonie Barwice
Spójnia Świdwin
3:0
Drawa Drawsko Pomorskie
Hubertus Biały Bór
4:3
Głaz Tychowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Drawa Drawsko Pomorskie
12:6
Hubertus Biały Bór
Pogoń Połczyn Zdrój
3:2
Lech Czaplinek
Akademia Piłkarska Szczecinek
3:1
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Błonie Barwice
2:4
Spójnia Świdwin
Głaz Tychowo
1:2
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
6:3
Drawa Drawsko Pomorskie
Spójnia Świdwin
0:5
Błonie Barwice
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
3:0
Hubertus Biały Bór
Lech Czaplinek
1:10
Akademia Piłkarska Szczecinek
Głaz Tychowo
0:8
Pogoń Połczyn Zdrój
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Świdwin
4:0
Głaz Tychowo
Hubertus Biały Bór
1:1
Pogoń Połczyn Zdrój
Błonie Barwice
1:2
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Drawa Drawsko Pomorskie
0:4
Akademia Piłkarska Szczecinek
Lech Czaplinek
2:8
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
1:5
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Akademia Piłkarska Szczecinek
2:0
Błonie Barwice
Hubertus Biały Bór
2:1
Spójnia Świdwin
Lech Czaplinek
0:4
Drawa Drawsko Pomorskie
Głaz Tychowo
2:5
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Czaplinek
0:3
Pogoń Połczyn Zdrój
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
1:0
Hubertus Biały Bór
Spójnia Świdwin
2:1
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Akademia Piłkarska Szczecinek
16:1
Głaz Tychowo
Błonie Barwice
6:1
Drawa Drawsko Pomorskie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
2:0
Spójnia Świdwin
Hubertus Biały Bór
1:8
Akademia Piłkarska Szczecinek
Błonie Barwice
8:4
Lech Czaplinek
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
3:1
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
Drawa Drawsko Pomorskie
7:4
Głaz Tychowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
1:0
Pogoń Połczyn Zdrój
Hubertus Biały Bór
4:1
Drawa Drawsko Pomorskie
Głaz Tychowo
0:1
Błonie Barwice
Akademia Piłkarska Szczecinek
6:1
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Lech Czaplinek
1:1
Spójnia Świdwin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
0:4
Akademia Piłkarska Szczecinek
Błonie Barwice
4:3
Hubertus Biały Bór
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
0:4
Spójnia Świdwin
Głaz Tychowo
2:1
Lech Czaplinek
Drawa Drawsko Pomorskie
1:3
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
2:2
Drawa Drawsko Pomorskie
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
4:1
Błonie Barwice
Głaz Tychowo
3:2
Hubertus Biały Bór
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
4:1
Lech Czaplinek
Akademia Piłkarska Szczecinek
6:1
Spójnia Świdwin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS B-MAX ZS Grzmiąca
2:1
Akademia Piłkarska Szczecinek
Hubertus Biały Bór
4:0
Lech Czaplinek
Błonie Barwice
4:2
Pogoń Połczyn Zdrój
MUKS Orzeł 2010 Wałcz
11:1
Głaz Tychowo
Drawa Drawsko Pomorskie
3:4
Spójnia Świdwin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości