zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Charbrowo
Pauza
Lew Lębork
Pauza
Płomień Malczkowo
2:2
Sparta Sycewice
Diament Trzebielino
2:3
Karol Pęplino
Stal Jezierzyce
1:3
Wybrzeże Objazda
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
2:8
Gryf Słupsk
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Objazda
Pauza
Płomień Malczkowo
Pauza
Karol Pęplino
1:3
Sparta Sycewice
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
4:8
Chrobry Charbrowo
Lew Lębork
1:0
Gryf Słupsk
Diament Trzebielino
2:3
Stal Jezierzyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Diament Trzebielino
Pauza
Sparta Sycewice
Pauza
Płomień Malczkowo
6:0
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Stal Jezierzyce
3:2
Karol Pęplino
Chrobry Charbrowo
2:5
Lew Lębork
Gryf Słupsk
22:0
Wybrzeże Objazda
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Karol Pęplino
Pauza
Stal Jezierzyce
Pauza
Diament Trzebielino
2:11
Gryf Słupsk
Lew Lębork
6:0
Płomień Malczkowo
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
0:9
Sparta Sycewice
Wybrzeże Objazda
1:11
Chrobry Charbrowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Karol Pęplino
Pauza
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Pauza
Sparta Sycewice
3:1
Lew Lębork
Płomień Malczkowo
4:2
Wybrzeże Objazda
Gryf Słupsk
3:1
Stal Jezierzyce
Chrobry Charbrowo
3:1
Diament Trzebielino
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Słupsk
Pauza
Lew Lębork
Pauza
Diament Trzebielino
3:2
Płomień Malczkowo
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
1:12
Karol Pęplino
Wybrzeże Objazda
1:13
Sparta Sycewice
Stal Jezierzyce
0:2
Chrobry Charbrowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Charbrowo
Pauza
Wybrzeże Objazda
Pauza
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
0:14
Lew Lębork
Sparta Sycewice
15:0
Diament Trzebielino
Gryf Słupsk
13:1
Karol Pęplino
Płomień Malczkowo
2:0
Stal Jezierzyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Diament Trzebielino
Pauza
Płomień Malczkowo
Pauza
Karol Pęplino
1:5
Lew Lębork
Stal Jezierzyce
0:5
Sparta Sycewice
Wybrzeże Objazda
3:3
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Gryf Słupsk
10:0
Chrobry Charbrowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Jezierzyce
Pauza
Sparta Sycewice
Pauza
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
4:4
Diament Trzebielino
Płomień Malczkowo
1:2
Gryf Słupsk
Lew Lębork
8:0
Wybrzeże Objazda
Chrobry Charbrowo
3:2
Karol Pęplino
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Jezierzyce
1:4
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Chrobry Charbrowo
0:0
Płomień Malczkowo
Diament Trzebielino
2:13
Lew Lębork
Gryf Słupsk
4:1
Sparta Sycewice
Wybrzeże Objazda
2:0
Karol Pęplino
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Słupsk
Pauza
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Pauza
Płomień Malczkowo
0:6
Karol Pęplino
Sparta Sycewice
2:2
Chrobry Charbrowo
Wybrzeże Objazda
3:1
Diament Trzebielino
Lew Lębork
3:1
Stal Jezierzyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Charbrowo
Pauza
Lew Lębork
Pauza
Gryf Słupsk
20:0
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Sparta Sycewice
5:1
Płomień Malczkowo
Wybrzeże Objazda
1:0
Stal Jezierzyce
Karol Pęplino
0:1
Diament Trzebielino
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Objazda
Pauza
Płomień Malczkowo
Pauza
Sparta Sycewice
2:0
Karol Pęplino
Chrobry Charbrowo
3:0
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Stal Jezierzyce
4:1
Diament Trzebielino
Gryf Słupsk
4:3
Lew Lębork
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Diament Trzebielino
Pauza
Sparta Sycewice
Pauza
Karol Pęplino
3:2
Stal Jezierzyce
Wybrzeże Objazda
0:4
Gryf Słupsk
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
0:7
Płomień Malczkowo
Lew Lębork
14:1
Chrobry Charbrowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Karol Pęplino
Pauza
Stal Jezierzyce
Pauza
Gryf Słupsk
21:0
Diament Trzebielino
Chrobry Charbrowo
8:0
Wybrzeże Objazda
Płomień Malczkowo
0:3
Lew Lębork
Sparta Sycewice
8:0
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Karol Pęplino
Pauza
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Pauza
Wybrzeże Objazda
1:1
Płomień Malczkowo
Diament Trzebielino
1:5
Chrobry Charbrowo
Lew Lębork
6:2
Sparta Sycewice
Stal Jezierzyce
1:3
Gryf Słupsk
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Słupsk
Pauza
Lew Lębork
Pauza
Sparta Sycewice
5:1
Wybrzeże Objazda
Płomień Malczkowo
3:3
Diament Trzebielino
Chrobry Charbrowo
2:1
Stal Jezierzyce
Karol Pęplino
6:2
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Charbrowo
Pauza
Wybrzeże Objazda
Pauza
Diament Trzebielino
3:2
Sparta Sycewice
Karol Pęplino
0:4
Gryf Słupsk
Stal Jezierzyce
1:1
Płomień Malczkowo
Lew Lębork
8:0
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Diament Trzebielino
Pauza
Płomień Malczkowo
Pauza
Chrobry Charbrowo
3:2
Gryf Słupsk
Sparta Sycewice
3:0*
Stal Jezierzyce
Karol Pęplino
0:6
Lew Lębork
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
2:2
Wybrzeże Objazda
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Jezierzyce
Pauza
Sparta Sycewice
Pauza
Wybrzeże Objazda
3:0*
Lew Lębork
Gryf Słupsk
3:1
Płomień Malczkowo
Diament Trzebielino
8:0
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Karol Pęplino
0:3
Chrobry Charbrowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Karol Pęplino
1:0
Wybrzeże Objazda
Sparta Sycewice
2:1
Gryf Słupsk
Płomień Malczkowo
4:7
Chrobry Charbrowo
Lew Lębork
14:1
Diament Trzebielino
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
1:2
Stal Jezierzyce
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Słupsk
Pauza
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Pauza
Chrobry Charbrowo
1:3
Sparta Sycewice
Karol Pęplino
4:3
Płomień Malczkowo
Diament Trzebielino
4:3
Wybrzeże Objazda
Stal Jezierzyce
0:4
Lew Lębork
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości