Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Przybiernów
2:1
Pomorzanin II Nowogard
KS Wołczkowo-Bezrzecze
2:0
Vielgovia Szczecin
Znicz Niedźwiedź
5:3
Chemik II Police
Wicher Reptowo
7:1
Orzeł Grzędzice
Zalew Stepnica
0:1
Orzeł Łożnica
Hanza Goleniów
3:0
OKS Center MD Goleniów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS Center MD Goleniów
2:3
Pomorzanin Przybiernów
Orzeł Grzędzice
0:2
Hanza Goleniów
Orzeł Łożnica
1:1
KS Wołczkowo-Bezrzecze
Vielgovia Szczecin
1:1
Wicher Reptowo
Znicz Niedźwiedź
3:5
Zalew Stepnica
Chemik II Police
10:0
Pomorzanin II Nowogard
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Przybiernów
1:1
Orzeł Grzędzice
KS Wołczkowo-Bezrzecze
4:1
Znicz Niedźwiedź
Zalew Stepnica
0:7
Chemik II Police
Hanza Goleniów
3:0
Vielgovia Szczecin
Pomorzanin II Nowogard
2:2
OKS Center MD Goleniów
Wicher Reptowo
4:1
Orzeł Łożnica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Grzędzice
0:1
Pomorzanin II Nowogard
Vielgovia Szczecin
1:5
Pomorzanin Przybiernów
Znicz Niedźwiedź
0:0
Wicher Reptowo
Orzeł Łożnica
2:2
Hanza Goleniów
Zalew Stepnica
1:4
KS Wołczkowo-Bezrzecze
Chemik II Police
9:1
OKS Center MD Goleniów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Przybiernów
4:0
Orzeł Łożnica
OKS Center MD Goleniów
9:0
Orzeł Grzędzice
Pomorzanin II Nowogard
1:4
Vielgovia Szczecin
KS Wołczkowo-Bezrzecze
3:2
Chemik II Police
Hanza Goleniów
5:1
Znicz Niedźwiedź
Wicher Reptowo
5:0
Zalew Stepnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łożnica
3:0
Pomorzanin II Nowogard
Zalew Stepnica
2:4
Hanza Goleniów
Vielgovia Szczecin
1:1
OKS Center MD Goleniów
KS Wołczkowo-Bezrzecze
4:0
Wicher Reptowo
Znicz Niedźwiedź
0:0
Pomorzanin Przybiernów
Chemik II Police
10:0
Orzeł Grzędzice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Przybiernów
3:5
Zalew Stepnica
OKS Center MD Goleniów
3:1
Orzeł Łożnica
Orzeł Grzędzice
1:2
Vielgovia Szczecin
Pomorzanin II Nowogard
0:3
Znicz Niedźwiedź
Wicher Reptowo
3:0
Chemik II Police
Hanza Goleniów
3:1
KS Wołczkowo-Bezrzecze
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Police
4:1
Vielgovia Szczecin
Zalew Stepnica
4:0
Pomorzanin II Nowogard
KS Wołczkowo-Bezrzecze
6:1
Pomorzanin Przybiernów
Znicz Niedźwiedź
1:1
OKS Center MD Goleniów
Wicher Reptowo
1:3
Hanza Goleniów
Orzeł Łożnica
2:0
Orzeł Grzędzice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Przybiernów
5:1
Wicher Reptowo
OKS Center MD Goleniów
3:3
Zalew Stepnica
Orzeł Grzędzice
2:5
Znicz Niedźwiedź
Hanza Goleniów
0:1
Chemik II Police
Pomorzanin II Nowogard
1:0
KS Wołczkowo-Bezrzecze
Vielgovia Szczecin
1:0
Orzeł Łożnica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Police
6:0
Orzeł Łożnica
Hanza Goleniów
5:0
Pomorzanin Przybiernów
KS Wołczkowo-Bezrzecze
3:0
OKS Center MD Goleniów
Znicz Niedźwiedź
4:0
Vielgovia Szczecin
Wicher Reptowo
2:1
Pomorzanin II Nowogard
Zalew Stepnica
5:1
Orzeł Grzędzice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Przybiernów
0:2
Chemik II Police
OKS Center MD Goleniów
6:0
Wicher Reptowo
Orzeł Grzędzice
2:3
KS Wołczkowo-Bezrzecze
Pomorzanin II Nowogard
0:6
Hanza Goleniów
Vielgovia Szczecin
3:3
Zalew Stepnica
Orzeł Łożnica
2:1
Znicz Niedźwiedź
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS Center MD Goleniów
1:1
Hanza Goleniów
Orzeł Łożnica
2:1
Zalew Stepnica
Orzeł Grzędzice
2:2
Wicher Reptowo
Pomorzanin II Nowogard
1:0
Pomorzanin Przybiernów
Vielgovia Szczecin
1:1
KS Wołczkowo-Bezrzecze
Chemik II Police
6:0
Znicz Niedźwiedź
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Przybiernów
1:2
OKS Center MD Goleniów
Pomorzanin II Nowogard
1:3
Chemik II Police
KS Wołczkowo-Bezrzecze
1:0
Orzeł Łożnica
Wicher Reptowo
1:3
Vielgovia Szczecin
Zalew Stepnica
4:3
Znicz Niedźwiedź
Hanza Goleniów
4:1
Orzeł Grzędzice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS Center MD Goleniów
6:1
Pomorzanin II Nowogard
Orzeł Grzędzice
3:3
Pomorzanin Przybiernów
Vielgovia Szczecin
1:4
Hanza Goleniów
Znicz Niedźwiedź
3:1
KS Wołczkowo-Bezrzecze
Chemik II Police
6:0
Zalew Stepnica
Orzeł Łożnica
0:0
Wicher Reptowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Przybiernów
2:1
Vielgovia Szczecin
OKS Center MD Goleniów
0:1
Chemik II Police
Pomorzanin II Nowogard
2:4
Orzeł Grzędzice
KS Wołczkowo-Bezrzecze
0:0
Zalew Stepnica
Wicher Reptowo
2:1
Znicz Niedźwiedź
Hanza Goleniów
1:1
Orzeł Łożnica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Grzędzice
0:0
OKS Center MD Goleniów
Vielgovia Szczecin
3:1
Pomorzanin II Nowogard
Znicz Niedźwiedź
2:1
Hanza Goleniów
Chemik II Police
4:0
KS Wołczkowo-Bezrzecze
Orzeł Łożnica
2:3
Pomorzanin Przybiernów
Zalew Stepnica
1:3
Wicher Reptowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Przybiernów
4:3
Znicz Niedźwiedź
OKS Center MD Goleniów
1:2
Vielgovia Szczecin
Orzeł Grzędzice
2:6
Chemik II Police
Pomorzanin II Nowogard
2:0
Orzeł Łożnica
Wicher Reptowo
2:2
KS Wołczkowo-Bezrzecze
Hanza Goleniów
2:1
Zalew Stepnica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Vielgovia Szczecin
0:1
Orzeł Grzędzice
KS Wołczkowo-Bezrzecze
0:7
Hanza Goleniów
Znicz Niedźwiedź
9:4
Pomorzanin II Nowogard
Chemik II Police
5:1
Wicher Reptowo
Orzeł Łożnica
2:0
OKS Center MD Goleniów
Zalew Stepnica
2:0
Pomorzanin Przybiernów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Przybiernów
3:1
KS Wołczkowo-Bezrzecze
OKS Center MD Goleniów
0:6
Znicz Niedźwiedź
Orzeł Grzędzice
2:1
Orzeł Łożnica
Pomorzanin II Nowogard
2:2
Zalew Stepnica
Vielgovia Szczecin
0:4
Chemik II Police
Hanza Goleniów
5:1
Wicher Reptowo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wołczkowo-Bezrzecze
1:1
Pomorzanin II Nowogard
Znicz Niedźwiedź
1:3
Orzeł Grzędzice
Wicher Reptowo
5:2
Pomorzanin Przybiernów
Chemik II Police
3:0
Hanza Goleniów
Orzeł Łożnica
4:0
Vielgovia Szczecin
Zalew Stepnica
3:0
OKS Center MD Goleniów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Przybiernów
2:3
Hanza Goleniów
OKS Center MD Goleniów
3:0
KS Wołczkowo-Bezrzecze
Orzeł Grzędzice
2:0
Zalew Stepnica
Pomorzanin II Nowogard
0:3
Wicher Reptowo
Vielgovia Szczecin
0:4
Znicz Niedźwiedź
Orzeł Łożnica
2:1
Chemik II Police
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wołczkowo-Bezrzecze
0:1
Orzeł Grzędzice
Znicz Niedźwiedź
1:3
Orzeł Łożnica
Wicher Reptowo
2:2
OKS Center MD Goleniów
Chemik II Police
3:0
Pomorzanin Przybiernów
Zalew Stepnica
1:1
Vielgovia Szczecin
Hanza Goleniów
3:0
Pomorzanin II Nowogard
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości