zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Kretomino
Pauza
Sława III Sławno
5:1
Darłovia Darłowo
Arkadia III Malechowo
4:4
Wrzos III Wrzosowo
Pomorzanin Sławoborze
0:12
Bałtyk Koszalin
Spójnia Świdwin
1:1
Błękitni Stary Jarosław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
Pauza
Arkadia III Malechowo
3:1
Spójnia Świdwin
Zryw Kretomino
12:1
Wrzos III Wrzosowo
Darłovia Darłowo
4:2
Pomorzanin Sławoborze
Błękitni Stary Jarosław
0:9
Sława III Sławno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos III Wrzosowo
Pauza
Spójnia Świdwin
2:1
Zryw Kretomino
Sława III Sławno
1:1
Arkadia III Malechowo
Pomorzanin Sławoborze
3:2
Błękitni Stary Jarosław
Bałtyk Koszalin
19:1
Darłovia Darłowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
Pauza
Spójnia Świdwin
0:3
Wrzos III Wrzosowo
Arkadia III Malechowo
7:1
Pomorzanin Sławoborze
Zryw Kretomino
2:1
Sława III Sławno
Błękitni Stary Jarosław
0:5
Bałtyk Koszalin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Świdwin
Pauza
Sława III Sławno
5:1
Wrzos III Wrzosowo
Arkadia III Malechowo
4:4
Bałtyk Koszalin
Pomorzanin Sławoborze
1:3
Zryw Kretomino
Darłovia Darłowo
2:4
Błękitni Stary Jarosław
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stary Jarosław
Pauza
Spójnia Świdwin
2:7
Sława III Sławno
Arkadia III Malechowo
8:1
Darłovia Darłowo
Pomorzanin Sławoborze
4:3
Wrzos III Wrzosowo
Bałtyk Koszalin
2:0
Zryw Kretomino
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sława III Sławno
Pauza
Pomorzanin Sławoborze
5:0
Spójnia Świdwin
Darłovia Darłowo
1:3
Zryw Kretomino
Błękitni Stary Jarosław
2:4
Arkadia III Malechowo
Bałtyk Koszalin
3:0
Wrzos III Wrzosowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkadia III Malechowo
Pauza
Darłovia Darłowo
2:6
Wrzos III Wrzosowo
Sława III Sławno
6:0
Pomorzanin Sławoborze
Zryw Kretomino
5:3
Błękitni Stary Jarosław
Spójnia Świdwin
1:3
Bałtyk Koszalin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Sławoborze
Pauza
Arkadia III Malechowo
3:3
Zryw Kretomino
Bałtyk Koszalin
2:0
Sława III Sławno
Błękitni Stary Jarosław
3:6
Wrzos III Wrzosowo
Darłovia Darłowo
1:0
Spójnia Świdwin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Kretomino
Pauza
Darłovia Darłowo
1:3
Sława III Sławno
Błękitni Stary Jarosław
0:7
Spójnia Świdwin
Bałtyk Koszalin
3:0
Pomorzanin Sławoborze
Wrzos III Wrzosowo
- : -
Arkadia III Malechowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
Pauza
Spójnia Świdwin
0:1
Arkadia III Malechowo
Sława III Sławno
3:3
Błękitni Stary Jarosław
Wrzos III Wrzosowo
2:3
Zryw Kretomino
Pomorzanin Sławoborze
2:1
Darłovia Darłowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos III Wrzosowo
Pauza
Arkadia III Malechowo
3:3
Sława III Sławno
Darłovia Darłowo
0:3
Bałtyk Koszalin
Zryw Kretomino
5:3
Spójnia Świdwin
Błękitni Stary Jarosław
6:1
Pomorzanin Sławoborze
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia Darłowo
Pauza
Pomorzanin Sławoborze
2:5
Arkadia III Malechowo
Sława III Sławno
1:0
Zryw Kretomino
Wrzos III Wrzosowo
3:2
Spójnia Świdwin
Bałtyk Koszalin
5:2
Błękitni Stary Jarosław
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Świdwin
Pauza
Wrzos III Wrzosowo
0:7
Sława III Sławno
Zryw Kretomino
3:0
Pomorzanin Sławoborze
Błękitni Stary Jarosław
2:2
Darłovia Darłowo
Bałtyk Koszalin
8:2
Arkadia III Malechowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stary Jarosław
Pauza
Zryw Kretomino
2:4
Bałtyk Koszalin
Wrzos III Wrzosowo
4:5
Pomorzanin Sławoborze
Sława III Sławno
4:1
Spójnia Świdwin
Darłovia Darłowo
5:2
Arkadia III Malechowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sława III Sławno
Pauza
Arkadia III Malechowo
8:2
Błękitni Stary Jarosław
Wrzos III Wrzosowo
1:8
Bałtyk Koszalin
Zryw Kretomino
2:0
Darłovia Darłowo
Spójnia Świdwin
2:2
Pomorzanin Sławoborze
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkadia III Malechowo
Pauza
Pomorzanin Sławoborze
1:4
Sława III Sławno
Wrzos III Wrzosowo
1:3
Darłovia Darłowo
Błękitni Stary Jarosław
3:3
Zryw Kretomino
Bałtyk Koszalin
1:5
Spójnia Świdwin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanin Sławoborze
Pauza
Spójnia Świdwin
2:1
Darłovia Darłowo
Sława III Sławno
3:0
Bałtyk Koszalin
Zryw Kretomino
1:5
Arkadia III Malechowo
Wrzos III Wrzosowo
4:2
Błękitni Stary Jarosław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości