zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Anioły Garczegorze
2:6
KS Potęgowo
Orliki Jezierzyce
4:0
Polonez Bobrowniki
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
0:6
Gryf Słupsk
Chrobry Charbrowo
1:9
Jantar Ustka
Szansa Siemianice
0:3*
Wybrzeże Objazda
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Objazda
3:1
KS Potęgowo
Jantar Ustka
10:0
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Polonez Bobrowniki
0:11
Chrobry Charbrowo
Szansa Siemianice
0:3*
Orliki Jezierzyce
Gryf Słupsk
15:0
Anioły Garczegorze
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Jezierzyce
4:3
Wybrzeże Objazda
Anioły Garczegorze
0:7
Jantar Ustka
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
6:0
Polonez Bobrowniki
KS Potęgowo
0:8
Gryf Słupsk
Chrobry Charbrowo
3:0*
Szansa Siemianice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Szansa Siemianice
0:11
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Wybrzeże Objazda
0:6
Gryf Słupsk
Jantar Ustka
11:0
KS Potęgowo
Polonez Bobrowniki
2:6
Anioły Garczegorze
Orliki Jezierzyce
1:3
Chrobry Charbrowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
6:2
Orliki Jezierzyce
Gryf Słupsk
0:0
Jantar Ustka
Anioły Garczegorze
8:3
Szansa Siemianice
KS Potęgowo
4:0
Polonez Bobrowniki
Chrobry Charbrowo
2:4
Wybrzeże Objazda
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonez Bobrowniki
0:11
Gryf Słupsk
Szansa Siemianice
1:1
KS Potęgowo
Wybrzeże Objazda
0:9
Jantar Ustka
Orliki Jezierzyce
7:1
Anioły Garczegorze
Chrobry Charbrowo
4:1
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jantar Ustka
23:0
Polonez Bobrowniki
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
0:4
Wybrzeże Objazda
Anioły Garczegorze
1:5
Chrobry Charbrowo
Gryf Słupsk
15:0
Szansa Siemianice
KS Potęgowo
1:2
Orliki Jezierzyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Szansa Siemianice
0:16
Jantar Ustka
Wybrzeże Objazda
2:0
Polonez Bobrowniki
Orliki Jezierzyce
0:2
Gryf Słupsk
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
2:3
Anioły Garczegorze
Chrobry Charbrowo
7:1
KS Potęgowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonez Bobrowniki
1:1
Szansa Siemianice
Anioły Garczegorze
2:1
Wybrzeże Objazda
Jantar Ustka
8:0
Orliki Jezierzyce
KS Potęgowo
0:2
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Gryf Słupsk
7:0
Chrobry Charbrowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonez Bobrowniki
1:1
Orliki Jezierzyce
Jantar Ustka
7:0
Chrobry Charbrowo
Wybrzeże Objazda
3:1
Szansa Siemianice
Gryf Słupsk
4:0
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
KS Potęgowo
1:3
Anioły Garczegorze
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
0:1
Jantar Ustka
Anioły Garczegorze
0:11
Gryf Słupsk
Orliki Jezierzyce
3:0
Szansa Siemianice
KS Potęgowo
0:1
Wybrzeże Objazda
Chrobry Charbrowo
5:1
Polonez Bobrowniki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Objazda
0:1
Orliki Jezierzyce
Jantar Ustka
16:0
Anioły Garczegorze
Gryf Słupsk
16:0
KS Potęgowo
Szansa Siemianice
0:3
Chrobry Charbrowo
Polonez Bobrowniki
0:6
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
3:0
Szansa Siemianice
Anioły Garczegorze
4:3
Polonez Bobrowniki
Gryf Słupsk
6:0
Wybrzeże Objazda
KS Potęgowo
0:24
Jantar Ustka
Chrobry Charbrowo
3:2
Orliki Jezierzyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonez Bobrowniki
2:2
KS Potęgowo
Szansa Siemianice
4:1
Anioły Garczegorze
Orliki Jezierzyce
1:4
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Jantar Ustka
0:2
Gryf Słupsk
Wybrzeże Objazda
0:0
Chrobry Charbrowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Słupsk
12:0
Polonez Bobrowniki
Anioły Garczegorze
4:2
Orliki Jezierzyce
Jantar Ustka
4:0
Wybrzeże Objazda
KS Potęgowo
0:1
Szansa Siemianice
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
6:3
Chrobry Charbrowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonez Bobrowniki
0:19
Jantar Ustka
Szansa Siemianice
1:7
Gryf Słupsk
Orliki Jezierzyce
5:1
KS Potęgowo
Chrobry Charbrowo
5:1
Anioły Garczegorze
Wybrzeże Objazda
0:6
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Jantar Ustka
13:0
Szansa Siemianice
Polonez Bobrowniki
2:1
Wybrzeże Objazda
Gryf Słupsk
5:1
Orliki Jezierzyce
KS Potęgowo
0:3
Chrobry Charbrowo
Anioły Garczegorze
1:2
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Charbrowo
0:1
Gryf Słupsk
Szansa Siemianice
3:2
Polonez Bobrowniki
Wybrzeże Objazda
2:3
Anioły Garczegorze
Orliki Jezierzyce
0:0
Jantar Ustka
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
7:1
KS Potęgowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości