Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Przodkowo
Pauza
GKS Linia
7:3
GKS IV Sierakowice
Lider Dębogórze
5:1
AP KP Gdynia
MKS Władysławowo
0:4
KTS-K LUZINO
Akademia Sportowa POMORZE
7:2
Zatoka 95 Puck
LZS Bojano
24:0
PDP Ogniwo Sopot
UKS Jedynka Reda
1:5
FC Gowidlino
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
PDP Ogniwo Sopot
Pauza
GKS IV Sierakowice
1:4
MKS Władysławowo
KTS-K LUZINO
5:1
LZS Bojano
Zatoka 95 Puck
2:1
GKS Linia
GKS Przodkowo
3:0*
Lider Dębogórze
FC Gowidlino
1:0
Akademia Sportowa POMORZE
UKS Jedynka Reda
- : -
AP KP Gdynia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Dębogórze
Pauza
LZS Bojano
13:2
GKS IV Sierakowice
GKS Linia
2:5
FC Gowidlino
PDP Ogniwo Sopot
0:16
KTS-K LUZINO
UKS Jedynka Reda
8:2
GKS Przodkowo
Akademia Sportowa POMORZE
3:0
AP KP Gdynia
MKS Władysławowo
1:2
Zatoka 95 Puck
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KTS-K LUZINO
Pauza
FC Gowidlino
5:2
MKS Władysławowo
Lider Dębogórze
9:2
UKS Jedynka Reda
Zatoka 95 Puck
0:3
LZS Bojano
AP KP Gdynia
3:1
GKS Linia
GKS IV Sierakowice
8:2
PDP Ogniwo Sopot
GKS Przodkowo
0:1
Akademia Sportowa POMORZE
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Linia
5:1
GKS Przodkowo
PDP Ogniwo Sopot
1:1
Zatoka 95 Puck
Akademia Sportowa POMORZE
3:0
Lider Dębogórze
MKS Władysławowo
2:0
AP KP Gdynia
LZS Bojano
5:3
FC Gowidlino
KTS-K LUZINO
7:0
GKS IV Sierakowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS IV Sierakowice
Pauza
FC Gowidlino
10:1
PDP Ogniwo Sopot
UKS Jedynka Reda
2:2
Akademia Sportowa POMORZE
Lider Dębogórze
5:3
GKS Linia
Zatoka 95 Puck
1:6
KTS-K LUZINO
AP KP Gdynia
1:7
LZS Bojano
GKS Przodkowo
2:2
MKS Władysławowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS IV Sierakowice
1:4
Zatoka 95 Puck
KTS-K LUZINO
4:0
FC Gowidlino
GKS Linia
8:4
UKS Jedynka Reda
MKS Władysławowo
6:3
Lider Dębogórze
LZS Bojano
0:0
GKS Przodkowo
PDP Ogniwo Sopot
0:6
AP KP Gdynia
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatoka 95 Puck
Pauza
UKS Jedynka Reda
5:5
MKS Władysławowo
Akademia Sportowa POMORZE
4:0
GKS Linia
Lider Dębogórze
7:2
LZS Bojano
GKS Przodkowo
6:0
PDP Ogniwo Sopot
AP KP Gdynia
3:6
KTS-K LUZINO
FC Gowidlino
8:1
GKS IV Sierakowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Linia
Pauza
GKS IV Sierakowice
2:1
AP KP Gdynia
Zatoka 95 Puck
0:2
FC Gowidlino
KTS-K LUZINO
3:2
GKS Przodkowo
MKS Władysławowo
2:6
Akademia Sportowa POMORZE
LZS Bojano
1:4
UKS Jedynka Reda
PDP Ogniwo Sopot
0:28
Lider Dębogórze
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Gowidlino
Pauza
GKS Przodkowo
- : -
GKS IV Sierakowice
GKS Linia
- : -
MKS Władysławowo
UKS Jedynka Reda
- : -
PDP Ogniwo Sopot
Lider Dębogórze
- : -
KTS-K LUZINO
AP KP Gdynia
- : -
Zatoka 95 Puck
Akademia Sportowa POMORZE
- : -
LZS Bojano
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Gowidlino
- : -
AP KP Gdynia
GKS IV Sierakowice
- : -
Lider Dębogórze
KTS-K LUZINO
- : -
UKS Jedynka Reda
Zatoka 95 Puck
- : -
GKS Przodkowo
LZS Bojano
- : -
GKS Linia
PDP Ogniwo Sopot
- : -
Akademia Sportowa POMORZE
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Dębogórze
- : -
Zatoka 95 Puck
GKS Linia
- : -
PDP Ogniwo Sopot
UKS Jedynka Reda
- : -
GKS IV Sierakowice
MKS Władysławowo
- : -
LZS Bojano
Akademia Sportowa POMORZE
- : -
KTS-K LUZINO
GKS Przodkowo
- : -
FC Gowidlino
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Gowidlino
- : -
Lider Dębogórze
GKS IV Sierakowice
- : -
Akademia Sportowa POMORZE
Zatoka 95 Puck
- : -
UKS Jedynka Reda
KTS-K LUZINO
- : -
GKS Linia
AP KP Gdynia
- : -
GKS Przodkowo
PDP Ogniwo Sopot
- : -
MKS Władysławowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości