zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Reda
6:3
Morena Gdańsk
Conrad Gdańsk
2:5
Jaguar Gdańsk 2009
Portowiec Gdańsk
9:2
KTS-K LUZINO
Korona Żelistrzewo
6:2
Stolem Gniewino
MKS Orkan Rumia
6:0
Bałtyk Gdynia Obłuże
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Gdańsk 2009
5:3
Korona Żelistrzewo
KTS-K LUZINO
0:11
Orlęta Reda
MKS Orkan Rumia
2:3
Conrad Gdańsk
Stolem Gniewino
2:1
Portowiec Gdańsk
Bałtyk Gdynia Obłuże
0:18
Lechia Gdańsk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
11:2
Morena Gdańsk
Korona Żelistrzewo
3:0
MKS Orkan Rumia
Portowiec Gdańsk
0:2
Jaguar Gdańsk 2009
Orlęta Reda
3:0
Stolem Gniewino
Conrad Gdańsk
3:0
Bałtyk Gdynia Obłuże
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stolem Gniewino
Pauza
Jaguar Gdańsk 2009
6:0
Orlęta Reda
Conrad Gdańsk
2:5
Korona Żelistrzewo
Bałtyk Gdynia Obłuże
1:2
Morena Gdańsk
MKS Orkan Rumia
0:3
Portowiec Gdańsk
KTS-K LUZINO
0:4
Lechia Gdańsk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Żelistrzewo
5:1
Bałtyk Gdynia Obłuże
Portowiec Gdańsk
2:1
Conrad Gdańsk
Orlęta Reda
4:2
MKS Orkan Rumia
Morena Gdańsk
11:0
KTS-K LUZINO
Stolem Gniewino
1:3
Lechia Gdańsk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KTS-K LUZINO
0:9
Bałtyk Gdynia Obłuże
Korona Żelistrzewo
6:0
Portowiec Gdańsk
Jaguar Gdańsk 2009
1:9
Lechia Gdańsk
Conrad Gdańsk
10:3
Orlęta Reda
Stolem Gniewino
5:1
Morena Gdańsk
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Conrad Gdańsk
Pauza
Lechia Gdańsk
20:0
MKS Orkan Rumia
Portowiec Gdańsk
5:0
Bałtyk Gdynia Obłuże
Orlęta Reda
3:0
Korona Żelistrzewo
KTS-K LUZINO
0:7
Stolem Gniewino
Morena Gdańsk
3:4
Jaguar Gdańsk 2009
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Żelistrzewo
Pauza
Portowiec Gdańsk
1:2
Orlęta Reda
Jaguar Gdańsk 2009
6:0
KTS-K LUZINO
Conrad Gdańsk
1:9
Lechia Gdańsk
MKS Orkan Rumia
2:3
Morena Gdańsk
Bałtyk Gdynia Obłuże
1:3
Stolem Gniewino
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Portowiec Gdańsk
Pauza
Lechia Gdańsk
4:0
Korona Żelistrzewo
KTS-K LUZINO
2:1
MKS Orkan Rumia
Orlęta Reda
5:1
Bałtyk Gdynia Obłuże
Stolem Gniewino
0:0
Jaguar Gdańsk 2009
Morena Gdańsk
2:4
Conrad Gdańsk
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Reda
Pauza
Korona Żelistrzewo
5:0
Morena Gdańsk
Portowiec Gdańsk
0:5
Lechia Gdańsk
Bałtyk Gdynia Obłuże
1:4
Jaguar Gdańsk 2009
Conrad Gdańsk
11:1
KTS-K LUZINO
MKS Orkan Rumia
0:4
Stolem Gniewino
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia Obłuże
Pauza
Lechia Gdańsk
4:0
Orlęta Reda
Jaguar Gdańsk 2009
3:1
MKS Orkan Rumia
KTS-K LUZINO
0:15
Korona Żelistrzewo
Morena Gdańsk
4:3
Portowiec Gdańsk
Stolem Gniewino
2:2
Conrad Gdańsk
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
Pauza
Jaguar Gdańsk 2009
1:1
Conrad Gdańsk
Stolem Gniewino
1:4
Korona Żelistrzewo
Bałtyk Gdynia Obłuże
5:0
MKS Orkan Rumia
KTS-K LUZINO
1:7
Portowiec Gdańsk
Morena Gdańsk
3:5
Orlęta Reda
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Morena Gdańsk
Pauza
Korona Żelistrzewo
7:1
Jaguar Gdańsk 2009
Orlęta Reda
8:0
KTS-K LUZINO
Conrad Gdańsk
6:0
MKS Orkan Rumia
Lechia Gdańsk
6:1
Bałtyk Gdynia Obłuże
Portowiec Gdańsk
1:1
Stolem Gniewino
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KTS-K LUZINO
Pauza
Jaguar Gdańsk 2009
0:0
Portowiec Gdańsk
Stolem Gniewino
0:0
Orlęta Reda
Morena Gdańsk
2:2
Lechia Gdańsk
MKS Orkan Rumia
0:10
Korona Żelistrzewo
Bałtyk Gdynia Obłuże
2:4
Conrad Gdańsk
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Reda
0:5
Jaguar Gdańsk 2009
Morena Gdańsk
1:3
Bałtyk Gdynia Obłuże
Lechia Gdańsk
- : -
KTS-K LUZINO
Korona Żelistrzewo
- : -
Conrad Gdańsk
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości