Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
UKS Przyjaźń
UKS Przyjaźń 4 10 10 - 2 3 1 0
2
Morena Gdańsk
Morena Gdańsk 4 8 6 - 3 2 2 0
3
Amator Kiełpino
Amator Kiełpino 4 7 10 - 6 2 1 1
4
KS Chwaszczyno
KS Chwaszczyno 4 3 4 - 8 1 0 3
5
KP Sopot
KP Sopot 4 0 2 - 13 0 0 4
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
2:0
KP Sopot
Amator Kiełpino
0:3
UKS Przyjaźń
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Morena Gdańsk
1:1
Amator Kiełpino
UKS Przyjaźń
1:0
KS Chwaszczyno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Sopot
0:2
Morena Gdańsk
Amator Kiełpino
5:1
KS Chwaszczyno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
1:2
Morena Gdańsk
UKS Przyjaźń
5:1
KP Sopot
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Kiełpino
4:1
KP Sopot
UKS Przyjaźń
1:1
Morena Gdańsk
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Cartusia 1923 Kartuzy
Cartusia 1923 Kartuzy 4 12 15 - 2 4 0 0
2
Karlikowo Sopot
Karlikowo Sopot 4 7 6 - 6 2 1 1
3
Czarni Piece
Czarni Piece 4 6 8 - 9 2 0 2
4
Somonino
Somonino 4 4 5 - 5 1 1 2
5
AP Gdynia Dąbrowa
AP Gdynia Dąbrowa 4 0 0 - 12 0 0 4
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Karlikowo Sopot
3:0
AP Gdynia Dąbrowa
Somonino
0:2
Cartusia 1923 Kartuzy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Piece
2:1
Somonino
Cartusia 1923 Kartuzy
4:0
Karlikowo Sopot
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Gdynia Dąbrowa
0:3
Czarni Piece
Somonino
1:1
Karlikowo Sopot
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Karlikowo Sopot
2:1
Czarni Piece
Cartusia 1923 Kartuzy
3:0
AP Gdynia Dąbrowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia 1923 Kartuzy
6:2
Czarni Piece
Somonino
3:0
AP Gdynia Dąbrowa

Faza Pucharowa

Półfinały
Data Gospodarze Wynik Goście
Morena Gdańsk
1:2
Cartusia 1923 Kartuzy
UKS Przyjaźń
2:1
Karlikowo Sopot
mecz o III miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Morena Gdańsk
3:2
Karlikowo Sopot
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości