zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS FASE Szczecin
Pauza
Chemik II Police
2:0
Błękitni Stargard Szczeciński
SL SALOS Szczecin
0:4
Arkonia Szczecin
Kotwica Kołobrzeg
- : -
Gwardia Koszalin
MKP Szczecinek
1:2
Bałtyk Koszalin
Prawobrzeże Szczecin 1998
1:3
Stal Szczecin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
Pauza
Arkonia Szczecin
4:0
Vineta Wolin
Stal Szczecin
0:1
KS FASE Szczecin
Prawobrzeże Szczecin 1998
0:9
Chemik II Police
Błękitni Stargard Szczeciński
0:1
SL SALOS Szczecin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Koszalin
Pauza
SL SALOS Szczecin
10:0
Prawobrzeże Szczecin 1998
Kotwica Kołobrzeg
0:0
Arkonia Szczecin
KS FASE Szczecin
0:0
Bałtyk Koszalin
Chemik II Police
4:0
Stal Szczecin
MKP Szczecinek
6:1
FA Szczecin
Vineta Wolin
0:3
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Police
7:2
SL SALOS Szczecin
Arkonia Szczecin
3:1
MKP Szczecinek
KS FASE Szczecin
3:3
Gwardia Koszalin
Stal Szczecin
0:1
Bałtyk Koszalin
Błękitni Stargard Szczeciński
2:1
Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SL SALOS Szczecin
5:1
Stal Szczecin
Kotwica Kołobrzeg
8:1
Prawobrzeże Szczecin 1998
Bałtyk Koszalin
2:1
Gwardia Koszalin
KS FASE Szczecin
- : -
FA Szczecin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard Szczeciński
Pauza
Prawobrzeże Szczecin 1998
1:4
MKP Szczecinek
FA Szczecin
0:4
Bałtyk Koszalin
Chemik II Police
1:0
Kotwica Kołobrzeg
Arkonia Szczecin
0:7
KS FASE Szczecin
Stal Szczecin
1:4
Gwardia Koszalin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Koszalin
4:1
FA Szczecin
MKP Szczecinek
3:0
Chemik II Police
Kotwica Kołobrzeg
0:0
SL SALOS Szczecin
Bałtyk Koszalin
3:2
Arkonia Szczecin
KS FASE Szczecin
- : -
Błękitni Stargard Szczeciński
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Prawobrzeże Szczecin 1998
0:2
KS FASE Szczecin
SL SALOS Szczecin
1:0
MKP Szczecinek
Arkonia Szczecin
3:2
Gwardia Koszalin
Stal Szczecin
2:1
FA Szczecin
Błękitni Stargard Szczeciński
1:2
Bałtyk Koszalin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Koszalin
3:0
Błękitni Stargard Szczeciński
Bałtyk Koszalin
9:0
Prawobrzeże Szczecin 1998
FA Szczecin
- : -
Arkonia Szczecin
Kotwica Kołobrzeg
- : -
Stal Szczecin
KS FASE Szczecin
- : -
Chemik II Police
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Police
1:2
Bałtyk Koszalin
SL SALOS Szczecin
0:6
KS FASE Szczecin
Kotwica Kołobrzeg
- : -
MKP Szczecinek
Stal Szczecin
1:1
Arkonia Szczecin
Prawobrzeże Szczecin 1998
0:6
Gwardia Koszalin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Arkonia Szczecin
2:2
Błękitni Stargard Szczeciński
MKP Szczecinek
3:0
Stal Szczecin
Gwardia Koszalin
2:1
Chemik II Police
Bałtyk Koszalin
2:1
SL SALOS Szczecin
FA Szczecin
4:1
Prawobrzeże Szczecin 1998
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Police
7:0
FA Szczecin
SL SALOS Szczecin
1:2
Gwardia Koszalin
Kotwica Kołobrzeg
0:3
KS FASE Szczecin
Stal Szczecin
0:3
Błękitni Stargard Szczeciński
Prawobrzeże Szczecin 1998
0:12
Arkonia Szczecin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard Szczeciński
2:3
Prawobrzeże Szczecin 1998
Arkonia Szczecin
1:1
Chemik II Police
Bałtyk Koszalin
0:0
Kotwica Kołobrzeg
KS FASE Szczecin
5:1
MKP Szczecinek
FA Szczecin
0:3
SL SALOS Szczecin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard Szczeciński
- : -
Prawobrzeże Szczecin 1998
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości