zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pęzino
2:5
Mewa Resko
Wicher Brojce
2:0
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Tanowia Tanowo
5:2
Zootechnik Kołbacz
Sparta Gryfice
3:0
Orkan Suchań
Promień Mosty
1:2
Mierzyniankaa II Mierzyn
Błękitni Trzygłów
4:2
Masovia Maszewo
Chemik II Police
1:1
Ehrle Dobra Szczecińska
Rolpol Chlebowo
0:1
Iskierka Szczecin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskierka Szczecin
3:4
Mierzyniankaa II Mierzyn
Zootechnik Kołbacz
1:1
Sparta Gryfice
Masovia Maszewo
1:2
Wicher Brojce
Orkan Suchań
1:2
Promień Mosty
Wybrzeże Rewalskie Rewal
4:1
Orzeł Pęzino
Mewa Resko
3:1
Chemik II Police
Ehrle Dobra Szczecińska
1:2
Tanowia Tanowo
Rolpol Chlebowo
0:2
Błękitni Trzygłów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tanowia Tanowo
2:2
Mewa Resko
Chemik II Police
1:2
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Orzeł Pęzino
2:6
Masovia Maszewo
Mierzyniankaa II Mierzyn
3:1
Orkan Suchań
Promień Mosty
1:0
Zootechnik Kołbacz
Wicher Brojce
3:0*
Rolpol Chlebowo
Sparta Gryfice
1:3
Ehrle Dobra Szczecińska
Błękitni Trzygłów
3:2
Iskierka Szczecin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ehrle Dobra Szczecińska
4:3
Promień Mosty
Mewa Resko
1:2
Sparta Gryfice
Iskierka Szczecin
2:0
Orkan Suchań
Zootechnik Kołbacz
2:0
Mierzyniankaa II Mierzyn
Masovia Maszewo
6:0
Chemik II Police
Wybrzeże Rewalskie Rewal
2:1
Tanowia Tanowo
Błękitni Trzygłów
1:1
Wicher Brojce
Rolpol Chlebowo
3:2
Orzeł Pęzino
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pęzino
3:3
Błękitni Trzygłów
Orkan Suchań
4:2
Zootechnik Kołbacz
Tanowia Tanowo
1:1
Masovia Maszewo
Mierzyniankaa II Mierzyn
1:3
Ehrle Dobra Szczecińska
Sparta Gryfice
4:4
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Promień Mosty
0:2
Mewa Resko
Chemik II Police
3:0
Rolpol Chlebowo
Wicher Brojce
1:1
Iskierka Szczecin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Mewa Resko
1:2
Mierzyniankaa II Mierzyn
Ehrle Dobra Szczecińska
2:0
Orkan Suchań
Błękitni Trzygłów
1:5
Chemik II Police
Masovia Maszewo
2:1
Sparta Gryfice
Wicher Brojce
0:0
Orzeł Pęzino
Wybrzeże Rewalskie Rewal
3:2
Promień Mosty
Iskierka Szczecin
0:4
Zootechnik Kołbacz
Rolpol Chlebowo
2:4
Tanowia Tanowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Mosty
1:2
Masovia Maszewo
Orzeł Pęzino
0:3
Iskierka Szczecin
Orkan Suchań
0:3
Mewa Resko
Tanowia Tanowo
5:2
Błękitni Trzygłów
Mierzyniankaa II Mierzyn
4:2
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Sparta Gryfice
5:1
Rolpol Chlebowo
Chemik II Police
1:1
Wicher Brojce
Zootechnik Kołbacz
1:4
Ehrle Dobra Szczecińska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Mewa Resko
2:1
Zootechnik Kołbacz
Masovia Maszewo
1:1
Mierzyniankaa II Mierzyn
Orzeł Pęzino
1:0
Chemik II Police
Wicher Brojce
1:0
Tanowia Tanowo
Wybrzeże Rewalskie Rewal
8:0
Orkan Suchań
Iskierka Szczecin
3:1
Ehrle Dobra Szczecińska
Błękitni Trzygłów
3:4
Sparta Gryfice
Rolpol Chlebowo
1:3
Promień Mosty
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Suchań
0:5
Masovia Maszewo
Tanowia Tanowo
3:0
Orzeł Pęzino
Sparta Gryfice
2:2
Wicher Brojce
Ehrle Dobra Szczecińska
2:6
Mewa Resko
Chemik II Police
5:0
Iskierka Szczecin
Mierzyniankaa II Mierzyn
6:1
Rolpol Chlebowo
Promień Mosty
1:1
Błękitni Trzygłów
Zootechnik Kołbacz
0:0
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Brojce
5:1
Promień Mosty
Iskierka Szczecin
2:4
Mewa Resko
Masovia Maszewo
5:0
Zootechnik Kołbacz
Orzeł Pęzino
2:3
Sparta Gryfice
Wybrzeże Rewalskie Rewal
3:0
Ehrle Dobra Szczecińska
Błękitni Trzygłów
5:7
Mierzyniankaa II Mierzyn
Rolpol Chlebowo
0:1
Orkan Suchań
Chemik II Police
4:3
Tanowia Tanowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Mewa Resko
3:0
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Tanowia Tanowo
2:1
Iskierka Szczecin
Ehrle Dobra Szczecińska
3:4
Masovia Maszewo
Orkan Suchań
3:1
Błękitni Trzygłów
Mierzyniankaa II Mierzyn
1:0
Wicher Brojce
Sparta Gryfice
4:2
Chemik II Police
Promień Mosty
2:0
Orzeł Pęzino
Zootechnik Kołbacz
4:2
Rolpol Chlebowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskierka Szczecin
1:2
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Orzeł Pęzino
1:3
Mierzyniankaa II Mierzyn
Tanowia Tanowo
3:3
Sparta Gryfice
Błękitni Trzygłów
5:0
Zootechnik Kołbacz
Masovia Maszewo
2:2
Mewa Resko
Wicher Brojce
4:1
Orkan Suchań
Rolpol Chlebowo
0:2
Ehrle Dobra Szczecińska
Chemik II Police
2:2
Promień Mosty
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zootechnik Kołbacz
0:4
Wicher Brojce
Wybrzeże Rewalskie Rewal
6:1
Masovia Maszewo
Mierzyniankaa II Mierzyn
3:4
Chemik II Police
Ehrle Dobra Szczecińska
3:6
Błękitni Trzygłów
Mewa Resko
4:0
Rolpol Chlebowo
Orkan Suchań
0:0
Orzeł Pęzino
Sparta Gryfice
7:0
Iskierka Szczecin
Promień Mosty
3:4
Tanowia Tanowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pęzino
1:0
Zootechnik Kołbacz
Tanowia Tanowo
2:4
Mierzyniankaa II Mierzyn
Błękitni Trzygłów
6:2
Mewa Resko
Chemik II Police
5:0
Orkan Suchań
Iskierka Szczecin
5:2
Masovia Maszewo
Wicher Brojce
4:0
Ehrle Dobra Szczecińska
Sparta Gryfice
4:1
Promień Mosty
Rolpol Chlebowo
0:7
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zootechnik Kołbacz
1:3
Chemik II Police
Wybrzeże Rewalskie Rewal
7:0
Błękitni Trzygłów
Mierzyniankaa II Mierzyn
0:0
Sparta Gryfice
Ehrle Dobra Szczecińska
3:0
Orzeł Pęzino
Mewa Resko
1:0
Wicher Brojce
Masovia Maszewo
3:0
Rolpol Chlebowo
Orkan Suchań
2:3
Tanowia Tanowo
Promień Mosty
2:3
Iskierka Szczecin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskierka Szczecin
5:0
Rolpol Chlebowo
Mewa Resko
2:2
Orzeł Pęzino
Masovia Maszewo
2:3
Błękitni Trzygłów
Orkan Suchań
2:2
Sparta Gryfice
Ehrle Dobra Szczecińska
0:3
Chemik II Police
Mierzyniankaa II Mierzyn
2:2
Promień Mosty
Wybrzeże Rewalskie Rewal
0:0
Wicher Brojce
Zootechnik Kołbacz
4:1
Tanowia Tanowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Gryfice
7:0
Zootechnik Kołbacz
Chemik II Police
1:3
Mewa Resko
Wicher Brojce
3:0
Masovia Maszewo
Błękitni Trzygłów
3:1
Rolpol Chlebowo
Orzeł Pęzino
0:2
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Tanowia Tanowo
2:0
Ehrle Dobra Szczecińska
Mierzyniankaa II Mierzyn
1:2
Iskierka Szczecin
Promień Mosty
0:4
Orkan Suchań
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskierka Szczecin
2:2
Błękitni Trzygłów
Zootechnik Kołbacz
1:1
Promień Mosty
Masovia Maszewo
1:1
Orzeł Pęzino
Orkan Suchań
0:1
Mierzyniankaa II Mierzyn
Wybrzeże Rewalskie Rewal
3:1
Chemik II Police
Mewa Resko
3:0
Tanowia Tanowo
Ehrle Dobra Szczecińska
1:1
Sparta Gryfice
Rolpol Chlebowo
0:6
Wicher Brojce
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik II Police
2:4
Masovia Maszewo
Wicher Brojce
0:0
Błękitni Trzygłów
Orkan Suchań
3:1
Iskierka Szczecin
Orzeł Pęzino
4:0
Rolpol Chlebowo
Tanowia Tanowo
0:1
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Mierzyniankaa II Mierzyn
0:2
Zootechnik Kołbacz
Sparta Gryfice
2:3
Mewa Resko
Promień Mosty
3:0
Ehrle Dobra Szczecińska
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskierka Szczecin
1:3
Wicher Brojce
Mewa Resko
8:2
Promień Mosty
Masovia Maszewo
3:3
Tanowia Tanowo
Wybrzeże Rewalskie Rewal
2:0
Sparta Gryfice
Błękitni Trzygłów
3:2
Orzeł Pęzino
Rolpol Chlebowo
0:2
Chemik II Police
Ehrle Dobra Szczecińska
0:4
Mierzyniankaa II Mierzyn
Zootechnik Kołbacz
3:6
Orkan Suchań
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zootechnik Kołbacz
1:0
Iskierka Szczecin
Orzeł Pęzino
0:4
Wicher Brojce
Orkan Suchań
2:3
Ehrle Dobra Szczecińska
Tanowia Tanowo
3:1
Rolpol Chlebowo
Mierzyniankaa II Mierzyn
2:4
Mewa Resko
Sparta Gryfice
1:6
Masovia Maszewo
Chemik II Police
2:1
Błękitni Trzygłów
Promień Mosty
2:1
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskierka Szczecin
6:4
Orzeł Pęzino
Wicher Brojce
2:0
Chemik II Police
Wybrzeże Rewalskie Rewal
1:5
Mierzyniankaa II Mierzyn
Mewa Resko
0:0
Orkan Suchań
Ehrle Dobra Szczecińska
1:2
Zootechnik Kołbacz
Błękitni Trzygłów
4:2
Tanowia Tanowo
Masovia Maszewo
4:0
Promień Mosty
Rolpol Chlebowo
1:3
Sparta Gryfice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Zootechnik Kołbacz
2:3
Mewa Resko
Orkan Suchań
0:6
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Ehrle Dobra Szczecińska
2:2
Iskierka Szczecin
Sparta Gryfice
4:2
Błękitni Trzygłów
Tanowia Tanowo
2:1
Wicher Brojce
Mierzyniankaa II Mierzyn
0:2
Masovia Maszewo
Promień Mosty
2:1
Rolpol Chlebowo
Chemik II Police
8:0
Orzeł Pęzino
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskierka Szczecin
5:1
Chemik II Police
Masovia Maszewo
5:3
Orkan Suchań
Orzeł Pęzino
1:2
Tanowia Tanowo
Wicher Brojce
0:2
Sparta Gryfice
Wybrzeże Rewalskie Rewal
5:0
Zootechnik Kołbacz
Mewa Resko
3:0*
Ehrle Dobra Szczecińska
Rolpol Chlebowo
0:5
Mierzyniankaa II Mierzyn
Błękitni Trzygłów
3:1
Promień Mosty
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Suchań
3:0
Rolpol Chlebowo
Tanowia Tanowo
1:0
Chemik II Police
Mierzyniankaa II Mierzyn
5:2
Błękitni Trzygłów
Mewa Resko
5:1
Iskierka Szczecin
Ehrle Dobra Szczecińska
0:4
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Zootechnik Kołbacz
1:1
Masovia Maszewo
Sparta Gryfice
3:0*
Orzeł Pęzino
Promień Mosty
1:4
Wicher Brojce
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskierka Szczecin
2:1
Tanowia Tanowo
Masovia Maszewo
5:1
Ehrle Dobra Szczecińska
Wicher Brojce
2:3
Mierzyniankaa II Mierzyn
Wybrzeże Rewalskie Rewal
6:1
Mewa Resko
Błękitni Trzygłów
2:1
Orkan Suchań
Rolpol Chlebowo
2:7
Zootechnik Kołbacz
Chemik II Police
1:5
Sparta Gryfice
Orzeł Pęzino
0:3
Promień Mosty
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Zootechnik Kołbacz
2:4
Błękitni Trzygłów
Wybrzeże Rewalskie Rewal
2:2
Iskierka Szczecin
Mierzyniankaa II Mierzyn
1:0
Orzeł Pęzino
Orkan Suchań
0:8
Wicher Brojce
Sparta Gryfice
3:0*
Tanowia Tanowo
Promień Mosty
4:1
Chemik II Police
Mewa Resko
1:2
Masovia Maszewo
Ehrle Dobra Szczecińska
7:0
Rolpol Chlebowo
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskierka Szczecin
5:0
Sparta Gryfice
Masovia Maszewo
0:0
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Orzeł Pęzino
0:4
Orkan Suchań
Wicher Brojce
4:1
Zootechnik Kołbacz
Błękitni Trzygłów
2:1
Ehrle Dobra Szczecińska
Rolpol Chlebowo
1:8
Mewa Resko
Chemik II Police
2:3
Mierzyniankaa II Mierzyn
Tanowia Tanowo
1:4
Promień Mosty
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Rewalskie Rewal
6:0
Rolpol Chlebowo
Ehrle Dobra Szczecińska
2:2
Wicher Brojce
Masovia Maszewo
7:1
Iskierka Szczecin
Mewa Resko
2:2
Błękitni Trzygłów
Mierzyniankaa II Mierzyn
3:2
Tanowia Tanowo
Promień Mosty
5:2
Sparta Gryfice
Orkan Suchań
2:0
Chemik II Police
Zootechnik Kołbacz
1:1
Orzeł Pęzino
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskierka Szczecin
6:0
Promień Mosty
Orzeł Pęzino
5:3
Ehrle Dobra Szczecińska
Wicher Brojce
6:1
Mewa Resko
Tanowia Tanowo
2:5
Orkan Suchań
Sparta Gryfice
2:6
Mierzyniankaa II Mierzyn
Błękitni Trzygłów
2:2
Wybrzeże Rewalskie Rewal
Rolpol Chlebowo
2:1
Masovia Maszewo
Chemik II Police
2:1
Zootechnik Kołbacz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości