Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Vineta Wolin
3:0
Sokół Karlino
Hutnik Szczecin
0:5
Chemik Police
Orzeł Wałcz
5:0
MKP Szczecinek
Ina Goleniów
2:1
Gryf Kamień Pomorski
Gryf Polanów
2:3
GKS Leśnik Manowo
Pogoń Połczyn Zdrój
0:2
Olimp Gościno
Morzycko Moryń
6:4
Sparta Węgorzyno
Rasel Dygowo
0:2
Intermarche-Rega Trzebiatów
Błękitni II Stargard Szczeciński
0:4
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:1
Gryf Polanów
Hutnik Szczecin
1:6
Vineta Wolin
Gryf Kamień Pomorski
3:0
Morzycko Moryń
Olimp Gościno
0:2
GKS Leśnik Manowo
Sparta Węgorzyno
0:0
Rasel Dygowo
Pogoń Połczyn Zdrój
0:3
Chemik Police
Sokół Karlino
0:0
Ina Goleniów
MKP Szczecinek
4:3
Błękitni II Stargard Szczeciński
Intermarche-Rega Trzebiatów
2:1
Orzeł Wałcz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ina Goleniów
2:1
Hutnik Szczecin
Chemik Police
2:1
Olimp Gościno
GKS Leśnik Manowo
1:3
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Rasel Dygowo
3:0
Gryf Kamień Pomorski
Vineta Wolin
3:1
Pogoń Połczyn Zdrój
Orzeł Wałcz
3:4
Sparta Węgorzyno
Gryf Polanów
1:0
MKP Szczecinek
Morzycko Moryń
2:2
Sokół Karlino
Błękitni II Stargard Szczeciński
0:0
Intermarche-Rega Trzebiatów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Szczecin
4:2
Morzycko Moryń
MKP Szczecinek
3:0
GKS Leśnik Manowo
Chemik Police
2:0
Vineta Wolin
Sokół Karlino
1:0
Rasel Dygowo
Pogoń Połczyn Zdrój
1:4
Ina Goleniów
Gryf Kamień Pomorski
1:1
Orzeł Wałcz
Intermarche-Rega Trzebiatów
2:1
Gryf Polanów
Olimp Gościno
1:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Sparta Węgorzyno
6:2
Błękitni II Stargard Szczeciński
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Vineta Wolin
1:1
Olimp Gościno
Rasel Dygowo
5:2
Hutnik Szczecin
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:1
MKP Szczecinek
Gryf Polanów
1:2
Sparta Węgorzyno
GKS Leśnik Manowo
0:2
Intermarche-Rega Trzebiatów
Ina Goleniów
3:0
Chemik Police
Orzeł Wałcz
1:1
Sokół Karlino
Morzycko Moryń
4:0
Pogoń Połczyn Zdrój
Błękitni II Stargard Szczeciński
3:0
Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Morzycko Moryń
0:5
Chemik Police
Vineta Wolin
1:1
Ina Goleniów
Olimp Gościno
4:0
MKP Szczecinek
Hutnik Szczecin
2:2
Orzeł Wałcz
Sparta Węgorzyno
1:1
GKS Leśnik Manowo
Sokół Karlino
2:4
Błękitni II Stargard Szczeciński
Pogoń Połczyn Zdrój
0:4
Rasel Dygowo
Gryf Kamień Pomorski
2:1
Gryf Polanów
Intermarche-Rega Trzebiatów
1:0
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rasel Dygowo
0:1
Chemik Police
Polski Cukier Kluczevia Stargard
4:3
Sparta Węgorzyno
Orzeł Wałcz
4:1
Pogoń Połczyn Zdrój
GKS Leśnik Manowo
4:6
Gryf Kamień Pomorski
MKP Szczecinek
2:4
Intermarche-Rega Trzebiatów
Morzycko Moryń
1:2
Vineta Wolin
Ina Goleniów
0:4
Olimp Gościno
Gryf Polanów
0:0
Sokół Karlino
Błękitni II Stargard Szczeciński
3:2
Hutnik Szczecin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Hutnik Szczecin
- : -
Gryf Polanów
Sparta Węgorzyno
- : -
MKP Szczecinek
Ina Goleniów
- : -
Morzycko Moryń
Olimp Gościno
- : -
Intermarche-Rega Trzebiatów
Sokół Karlino
- : -
GKS Leśnik Manowo
Vineta Wolin
- : -
Rasel Dygowo
Gryf Kamień Pomorski
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Chemik Police
- : -
Orzeł Wałcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Leśnik Manowo
- : -
Hutnik Szczecin
Morzycko Moryń
- : -
Olimp Gościno
Orzeł Wałcz
- : -
Vineta Wolin
Gryf Polanów
- : -
Pogoń Połczyn Zdrój
Rasel Dygowo
- : -
Ina Goleniów
Polski Cukier Kluczevia Stargard
- : -
Sokół Karlino
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Chemik Police
MKP Szczecinek
- : -
Gryf Kamień Pomorski
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
Sparta Węgorzyno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Morzycko Moryń
- : -
Rasel Dygowo
Olimp Gościno
- : -
Sparta Węgorzyno
Sokół Karlino
- : -
MKP Szczecinek
Pogoń Połczyn Zdrój
- : -
GKS Leśnik Manowo
Hutnik Szczecin
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Vineta Wolin
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Gryf Kamień Pomorski
- : -
Intermarche-Rega Trzebiatów
Ina Goleniów
- : -
Orzeł Wałcz
Chemik Police
- : -
Gryf Polanów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Leśnik Manowo
- : -
Chemik Police
Orzeł Wałcz
- : -
Morzycko Moryń
Gryf Polanów
- : -
Vineta Wolin
Rasel Dygowo
- : -
Olimp Gościno
Sparta Węgorzyno
- : -
Gryf Kamień Pomorski
Polski Cukier Kluczevia Stargard
- : -
Pogoń Połczyn Zdrój
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Ina Goleniów
MKP Szczecinek
- : -
Hutnik Szczecin
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
Sokół Karlino
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Morzycko Moryń
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Olimp Gościno
- : -
Gryf Kamień Pomorski
Rasel Dygowo
- : -
Orzeł Wałcz
Sokół Karlino
- : -
Sparta Węgorzyno
Pogoń Połczyn Zdrój
- : -
MKP Szczecinek
Hutnik Szczecin
- : -
Intermarche-Rega Trzebiatów
Vineta Wolin
- : -
GKS Leśnik Manowo
Ina Goleniów
- : -
Gryf Polanów
Chemik Police
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Leśnik Manowo
- : -
Ina Goleniów
Orzeł Wałcz
- : -
Olimp Gościno
Gryf Polanów
- : -
Morzycko Moryń
Sparta Węgorzyno
- : -
Hutnik Szczecin
Polski Cukier Kluczevia Stargard
- : -
Vineta Wolin
Gryf Kamień Pomorski
- : -
Sokół Karlino
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Rasel Dygowo
MKP Szczecinek
- : -
Chemik Police
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
Pogoń Połczyn Zdrój
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Morzycko Moryń
- : -
GKS Leśnik Manowo
Orzeł Wałcz
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Olimp Gościno
- : -
Sokół Karlino
Rasel Dygowo
- : -
Gryf Polanów
Pogoń Połczyn Zdrój
- : -
Sparta Węgorzyno
Hutnik Szczecin
- : -
Gryf Kamień Pomorski
Vineta Wolin
- : -
MKP Szczecinek
Ina Goleniów
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Chemik Police
- : -
Intermarche-Rega Trzebiatów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Leśnik Manowo
- : -
Rasel Dygowo
Gryf Polanów
- : -
Orzeł Wałcz
Sokół Karlino
- : -
Hutnik Szczecin
Sparta Węgorzyno
- : -
Chemik Police
Polski Cukier Kluczevia Stargard
- : -
Morzycko Moryń
Gryf Kamień Pomorski
- : -
Pogoń Połczyn Zdrój
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Olimp Gościno
MKP Szczecinek
- : -
Ina Goleniów
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
Vineta Wolin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Morzycko Moryń
- : -
MKP Szczecinek
Orzeł Wałcz
- : -
GKS Leśnik Manowo
Olimp Gościno
- : -
Hutnik Szczecin
Rasel Dygowo
- : -
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Pogoń Połczyn Zdrój
- : -
Sokół Karlino
Vineta Wolin
- : -
Sparta Węgorzyno
Ina Goleniów
- : -
Intermarche-Rega Trzebiatów
Błękitni II Stargard Szczeciński
- : -
Gryf Polanów
Chemik Police
- : -
Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Leśnik Manowo
- : -
Błękitni II Stargard Szczeciński
Gryf Polanów
- : -
Olimp Gościno
Sokół Karlino
- : -
Chemik Police
Sparta Węgorzyno
- : -
Ina Goleniów
Polski Cukier Kluczevia Stargard
- : -
Orzeł Wałcz
Hutnik Szczecin
- : -
Pogoń Połczyn Zdrój
Gryf Kamień Pomorski
- : -
Vineta Wolin
MKP Szczecinek
- : -
Rasel Dygowo
Intermarche-Rega Trzebiatów
- : -
Morzycko Moryń
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości