Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Morena Gdańsk
3:0
Orzeł Trąbki Wielkie
Czarni Pruszcz Gdański
20:0
Portowiec Gdańsk
GKS Żukowo
0:20
Lechia Gdańsk
Błękitni Sobowidz
0:2
Gedania Gdańsk
GKS Kolbudy
0:7
Olivia Gdańsk
Santos Gdańsk
4:1
GKS Kowale
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
6:4
Czarni Pruszcz Gdański
Olivia Gdańsk
10:0
Błękitni Sobowidz
Orzeł Trąbki Wielkie
0:7
GKS Kolbudy
Santos Gdańsk
10:0
Morena Gdańsk
Gedania Gdańsk
7:1
GKS Żukowo
GKS Kowale
7:0
Portowiec Gdańsk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Morena Gdańsk
3:5
GKS Kowale
Czarni Pruszcz Gdański
9:0
Gedania Gdańsk
GKS Żukowo
3:4
Olivia Gdańsk
Błękitni Sobowidz
12:0
Orzeł Trąbki Wielkie
Portowiec Gdańsk
1:22
Lechia Gdańsk
GKS Kolbudy
0:9
Santos Gdańsk
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Morena Gdańsk
5:0
GKS Kolbudy
Olivia Gdańsk
0:0
Czarni Pruszcz Gdański
Orzeł Trąbki Wielkie
0:15
GKS Żukowo
Santos Gdańsk
8:1
Błękitni Sobowidz
Gedania Gdańsk
11:0
Portowiec Gdańsk
GKS Kowale
1:13
Lechia Gdańsk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
11:0
Gedania Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański
3:0
Orzeł Trąbki Wielkie
GKS Żukowo
3:5
Santos Gdańsk
Błękitni Sobowidz
2:2
Morena Gdańsk
Portowiec Gdańsk
0:10
Olivia Gdańsk
GKS Kolbudy
1:7
GKS Kowale
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Morena Gdańsk
6:6
GKS Żukowo
Olivia Gdańsk
0:10
Lechia Gdańsk
Orzeł Trąbki Wielkie
5:4
Portowiec Gdańsk
GKS Kolbudy
1:1
Błękitni Sobowidz
Santos Gdańsk
3:1
Czarni Pruszcz Gdański
GKS Kowale
0:2
Gedania Gdańsk
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
34:0
Orzeł Trąbki Wielkie
Czarni Pruszcz Gdański
9:1
Morena Gdańsk
GKS Żukowo
0:5
GKS Kolbudy
Błękitni Sobowidz
0:9
GKS Kowale
Portowiec Gdańsk
1:24
Santos Gdańsk
Gedania Gdańsk
4:0
Olivia Gdańsk
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Morena Gdańsk
3:1
Portowiec Gdańsk
Błękitni Sobowidz
1:6
GKS Żukowo
Orzeł Trąbki Wielkie
0:12
Gedania Gdańsk
GKS Kolbudy
1:8
Czarni Pruszcz Gdański
Santos Gdańsk
1:9
Lechia Gdańsk
GKS Kowale
2:4
Olivia Gdańsk
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
14:0
Morena Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański
11:0
Błękitni Sobowidz
Olivia Gdańsk
12:0
Orzeł Trąbki Wielkie
GKS Żukowo
3:3
GKS Kowale
Portowiec Gdańsk
1:4
GKS Kolbudy
Gedania Gdańsk
0:2
Santos Gdańsk
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Morena Gdańsk
0:4
Gedania Gdańsk
GKS Żukowo
0:2
Czarni Pruszcz Gdański
Błękitni Sobowidz
6:1
Portowiec Gdańsk
GKS Kolbudy
0:28
Lechia Gdańsk
Santos Gdańsk
3:1
Olivia Gdańsk
GKS Kowale
8:3
Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
35:0
Błękitni Sobowidz
Czarni Pruszcz Gdański
15:0
GKS Kowale
Olivia Gdańsk
4:1
Morena Gdańsk
Orzeł Trąbki Wielkie
0:12
Santos Gdańsk
Portowiec Gdańsk
2:7
GKS Żukowo
Gedania Gdańsk
1:0
GKS Kolbudy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
23:0
GKS Żukowo
Olivia Gdańsk
7:1
GKS Kolbudy
Portowiec Gdańsk
0:16
Czarni Pruszcz Gdański
Gedania Gdańsk
10:1
Błękitni Sobowidz
GKS Kowale
1:9
Santos Gdańsk
Orzeł Trąbki Wielkie
0:10
Morena Gdańsk
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Santos Gdańsk
7:1
Morena Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański
2:6
Lechia Gdańsk
GKS Żukowo
2:4
Gedania Gdańsk
Błękitni Sobowidz
3:7
Olivia Gdańsk
Portowiec Gdańsk
4:4
GKS Kowale
GKS Kolbudy
10:2
Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
19:0
Portowiec Gdańsk
Olivia Gdańsk
7:1
GKS Żukowo
Orzeł Trąbki Wielkie
0:14
Błękitni Sobowidz
Santos Gdańsk
13:3
GKS Kolbudy
Gedania Gdańsk
0:4
Czarni Pruszcz Gdański
GKS Kowale
1:1
Morena Gdańsk
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
27:2
GKS Kowale
Czarni Pruszcz Gdański
5:3
Olivia Gdańsk
GKS Żukowo
15:0
Orzeł Trąbki Wielkie
Błękitni Sobowidz
2:9
Santos Gdańsk
Portowiec Gdańsk
0:6
Gedania Gdańsk
GKS Kolbudy
3:2
Morena Gdańsk
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Morena Gdańsk
6:0
Błękitni Sobowidz
Olivia Gdańsk
7:2
Portowiec Gdańsk
Orzeł Trąbki Wielkie
0:23
Czarni Pruszcz Gdański
Santos Gdańsk
7:1
GKS Żukowo
Gedania Gdańsk
0:10
Lechia Gdańsk
GKS Kowale
2:3
GKS Kolbudy
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
17:1
Olivia Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański
2:3
Santos Gdańsk
GKS Żukowo
4:3
Morena Gdańsk
Błękitni Sobowidz
2:2
GKS Kolbudy
Portowiec Gdańsk
9:0
Orzeł Trąbki Wielkie
Gedania Gdańsk
6:1
GKS Kowale
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Morena Gdańsk
0:6
Czarni Pruszcz Gdański
Olivia Gdańsk
2:2
Gedania Gdańsk
Orzeł Trąbki Wielkie
0:32
Lechia Gdańsk
GKS Kolbudy
1:2
GKS Żukowo
Santos Gdańsk
6:3
Portowiec Gdańsk
GKS Kowale
4:0
Błękitni Sobowidz
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
11:2
Santos Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański
13:0
GKS Kolbudy
Olivia Gdańsk
1:2
GKS Kowale
GKS Żukowo
5:1
Błękitni Sobowidz
Portowiec Gdańsk
1:4
Morena Gdańsk
Gedania Gdańsk
22:1
Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Morena Gdańsk
0:13
Lechia Gdańsk
Błękitni Sobowidz
2:10
Czarni Pruszcz Gdański
Orzeł Trąbki Wielkie
1:12
Olivia Gdańsk
GKS Kolbudy
4:0
Portowiec Gdańsk
Santos Gdańsk
4:2
Gedania Gdańsk
GKS Kowale
4:2
GKS Żukowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
20:1
GKS Kolbudy
Czarni Pruszcz Gdański
13:0
GKS Żukowo
Olivia Gdańsk
0:2
Santos Gdańsk
Orzeł Trąbki Wielkie
0:3
GKS Kowale
Portowiec Gdańsk
3:1
Błękitni Sobowidz
Gedania Gdańsk
3:0
Morena Gdańsk
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Morena Gdańsk
6:2
Olivia Gdańsk
GKS Żukowo
8:4
Portowiec Gdańsk
Błękitni Sobowidz
1:14
Lechia Gdańsk
GKS Kolbudy
0:6
Gedania Gdańsk
Santos Gdańsk
6:4
Orzeł Trąbki Wielkie
GKS Kowale
1:3
Czarni Pruszcz Gdański
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości