zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Żelistrzewo
8:1
Bałtyk Gdynia
SKAT Olimpic Gdańsk
2:3
Czarni Pruszcz Gdański
TeamSpirit
0:2
Iskra Gdynia
Polonia Gdańsk
0:3
KTS-K LUZINO
Sztorm KOSAKOWO
1:0
Orkan Rumia
MKS Władysławowo
0:7
Arka Gdynia 1929
AP KP Gdynia
3:6
Stolem Gniewino
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
1:1
Arka Gdynia 1929
Czarni Pruszcz Gdański
4:0
TeamSpirit
KTS-K LUZINO
3:1
AP KP Gdynia
Stolem Gniewino
2:1
MKS Władysławowo
Korona Żelistrzewo
14:2
SKAT Olimpic Gdańsk
Iskra Gdynia
2:2
Sztorm KOSAKOWO
Orkan Rumia
2:0
Polonia Gdańsk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia 1929
2:0
Stolem Gniewino
SKAT Olimpic Gdańsk
3:4
Bałtyk Gdynia
TeamSpirit
1:5
Korona Żelistrzewo
Polonia Gdańsk
2:3
Iskra Gdynia
AP KP Gdynia
1:3
Orkan Rumia
Sztorm KOSAKOWO
2:2
Czarni Pruszcz Gdański
MKS Władysławowo
2:3
KTS-K LUZINO
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KTS-K LUZINO
1:2
Arka Gdynia 1929
Korona Żelistrzewo
3:2
Sztorm KOSAKOWO
Iskra Gdynia
4:2
AP KP Gdynia
SKAT Olimpic Gdańsk
0:3
TeamSpirit
Orkan Rumia
8:1
MKS Władysławowo
Bałtyk Gdynia
1:3
Stolem Gniewino
Czarni Pruszcz Gdański
3:2
Polonia Gdańsk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia 1929
3:1
Orkan Rumia
Stolem Gniewino
4:4
KTS-K LUZINO
TeamSpirit
1:3
Bałtyk Gdynia
Polonia Gdańsk
0:2
Korona Żelistrzewo
AP KP Gdynia
2:4
Czarni Pruszcz Gdański
Sztorm KOSAKOWO
3:0
SKAT Olimpic Gdańsk
MKS Władysławowo
0:3
Iskra Gdynia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
3:1
KTS-K LUZINO
Czarni Pruszcz Gdański
2:2
MKS Władysławowo
Korona Żelistrzewo
0:3
AP KP Gdynia
Iskra Gdynia
4:1
Arka Gdynia 1929
SKAT Olimpic Gdańsk
1:0
Polonia Gdańsk
TeamSpirit
1:3
Sztorm KOSAKOWO
Orkan Rumia
2:3
Stolem Gniewino
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KTS-K LUZINO
3:2
Orkan Rumia
Arka Gdynia 1929
2:1
Czarni Pruszcz Gdański
Stolem Gniewino
1:2
Iskra Gdynia
Polonia Gdańsk
0:5
TeamSpirit
AP KP Gdynia
2:2
SKAT Olimpic Gdańsk
Sztorm KOSAKOWO
7:2
Bałtyk Gdynia
MKS Władysławowo
3:0
Korona Żelistrzewo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
4:0
Orkan Rumia
Czarni Pruszcz Gdański
2:1
Stolem Gniewino
Korona Żelistrzewo
2:0
Arka Gdynia 1929
Iskra Gdynia
3:2
KTS-K LUZINO
SKAT Olimpic Gdańsk
2:4
MKS Władysławowo
TeamSpirit
1:3
AP KP Gdynia
Sztorm KOSAKOWO
4:1
Polonia Gdańsk
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KTS-K LUZINO
2:3
Czarni Pruszcz Gdański
Arka Gdynia 1929
1:1
SKAT Olimpic Gdańsk
Stolem Gniewino
5:3
Korona Żelistrzewo
Orkan Rumia
2:1
Iskra Gdynia
Polonia Gdańsk
0:2
Bałtyk Gdynia
AP KP Gdynia
0:5
Sztorm KOSAKOWO
MKS Władysławowo
5:3
TeamSpirit
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
0:1
Iskra Gdynia
Czarni Pruszcz Gdański
1:5
Orkan Rumia
Korona Żelistrzewo
6:3
KTS-K LUZINO
SKAT Olimpic Gdańsk
3:2
Stolem Gniewino
TeamSpirit
4:1
Arka Gdynia 1929
Polonia Gdańsk
0:5
AP KP Gdynia
Sztorm KOSAKOWO
4:1
MKS Władysławowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AP KP Gdynia
2:1
Bałtyk Gdynia
Stolem Gniewino
1:0
TeamSpirit
Orkan Rumia
1:5
Korona Żelistrzewo
KTS-K LUZINO
1:1
SKAT Olimpic Gdańsk
Arka Gdynia 1929
2:2
Sztorm KOSAKOWO
Iskra Gdynia
1:2
Czarni Pruszcz Gdański
MKS Władysławowo
- : -
Polonia Gdańsk
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
2:1
Czarni Pruszcz Gdański
Korona Żelistrzewo
4:0
Iskra Gdynia
SKAT Olimpic Gdańsk
2:6
Orkan Rumia
TeamSpirit
0:1
KTS-K LUZINO
Polonia Gdańsk
1:7
Arka Gdynia 1929
AP KP Gdynia
3:0
MKS Władysławowo
Sztorm KOSAKOWO
2:1
Stolem Gniewino
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Pruszcz Gdański
2:2
Korona Żelistrzewo
KTS-K LUZINO
1:3
Sztorm KOSAKOWO
Arka Gdynia 1929
2:0
AP KP Gdynia
Iskra Gdynia
2:1
SKAT Olimpic Gdańsk
Orkan Rumia
0:3
TeamSpirit
MKS Władysławowo
2:3
Bałtyk Gdynia
Stolem Gniewino
8:2
Polonia Gdańsk
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia 1929
Pauza
Bałtyk Gdynia
5:5
Korona Żelistrzewo
Czarni Pruszcz Gdański
1:4
SKAT Olimpic Gdańsk
KTS-K LUZINO
5:0
Polonia Gdańsk
Stolem Gniewino
3:4
AP KP Gdynia
Iskra Gdynia
3:0
TeamSpirit
Orkan Rumia
2:5
Sztorm KOSAKOWO
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Stolem Gniewino
Pauza
Arka Gdynia 1929
4:2
Bałtyk Gdynia
SKAT Olimpic Gdańsk
0:4
Korona Żelistrzewo
TeamSpirit
2:4
Czarni Pruszcz Gdański
Polonia Gdańsk
0:3
Orkan Rumia
AP KP Gdynia
2:2
KTS-K LUZINO
Sztorm KOSAKOWO
2:1
Iskra Gdynia
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KTS-K LUZINO
Pauza
Bałtyk Gdynia
3:1
SKAT Olimpic Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański
3:1
Sztorm KOSAKOWO
Stolem Gniewino
4:1
Arka Gdynia 1929
Korona Żelistrzewo
9:2
TeamSpirit
Iskra Gdynia
2:1
Polonia Gdańsk
Orkan Rumia
4:2
AP KP Gdynia
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Rumia
Pauza
Arka Gdynia 1929
5:1
KTS-K LUZINO
Stolem Gniewino
4:2
Bałtyk Gdynia
TeamSpirit
3:7
SKAT Olimpic Gdańsk
Polonia Gdańsk
1:7
Czarni Pruszcz Gdański
AP KP Gdynia
0:2
Iskra Gdynia
Sztorm KOSAKOWO
1:3
Korona Żelistrzewo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Gdynia
Pauza
Bałtyk Gdynia
1:0
TeamSpirit
Czarni Pruszcz Gdański
2:4
AP KP Gdynia
KTS-K LUZINO
2:1
Stolem Gniewino
Korona Żelistrzewo
10:0
Polonia Gdańsk
SKAT Olimpic Gdańsk
5:3
Sztorm KOSAKOWO
Orkan Rumia
0:9
Arka Gdynia 1929
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Pruszcz Gdański
Pauza
KTS-K LUZINO
1:1
Bałtyk Gdynia
Arka Gdynia 1929
2:1
Iskra Gdynia
Stolem Gniewino
4:2
Orkan Rumia
Polonia Gdańsk
2:9
SKAT Olimpic Gdańsk
AP KP Gdynia
0:6
Korona Żelistrzewo
Sztorm KOSAKOWO
5:2
TeamSpirit
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Żelistrzewo
Pauza
Bałtyk Gdynia
4:4
Sztorm KOSAKOWO
Czarni Pruszcz Gdański
1:0
Arka Gdynia 1929
Iskra Gdynia
2:0
Stolem Gniewino
SKAT Olimpic Gdańsk
2:3
AP KP Gdynia
TeamSpirit
5:2
Polonia Gdańsk
Orkan Rumia
5:5
KTS-K LUZINO
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
SKAT Olimpic Gdańsk
Pauza
KTS-K LUZINO
4:4
Iskra Gdynia
Arka Gdynia 1929
3:0
Korona Żelistrzewo
Stolem Gniewino
2:1
Czarni Pruszcz Gdański
Orkan Rumia
4:3
Bałtyk Gdynia
Polonia Gdańsk
1:15
Sztorm KOSAKOWO
AP KP Gdynia
3:0
TeamSpirit
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
TeamSpirit
Pauza
Bałtyk Gdynia
3:1
Polonia Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański
7:1
KTS-K LUZINO
Korona Żelistrzewo
6:3
Stolem Gniewino
Iskra Gdynia
2:1
Orkan Rumia
SKAT Olimpic Gdańsk
4:2
Arka Gdynia 1929
Sztorm KOSAKOWO
4:0
AP KP Gdynia
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
KTS-K LUZINO
2:5
Korona Żelistrzewo
Arka Gdynia 1929
7:3
TeamSpirit
Stolem Gniewino
2:3
SKAT Olimpic Gdańsk
Iskra Gdynia
1:5
Bałtyk Gdynia
Orkan Rumia
1:1
Czarni Pruszcz Gdański
AP KP Gdynia
4:0
Polonia Gdańsk
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
1:6
AP KP Gdynia
Czarni Pruszcz Gdański
1:1
Iskra Gdynia
Korona Żelistrzewo
6:2
Orkan Rumia
SKAT Olimpic Gdańsk
5:4
KTS-K LUZINO
TeamSpirit
1:3
Stolem Gniewino
Sztorm KOSAKOWO
4:0
Arka Gdynia 1929
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Pruszcz Gdański
2:6
Bałtyk Gdynia
KTS-K LUZINO
2:0
TeamSpirit
Stolem Gniewino
5:4
Sztorm KOSAKOWO
Iskra Gdynia
3:5
Korona Żelistrzewo
Orkan Rumia
2:2
SKAT Olimpic Gdańsk
Arka Gdynia 1929
13:0
Polonia Gdańsk
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
AP KP Gdynia
1:0
Arka Gdynia 1929
Korona Żelistrzewo
5:3
Czarni Pruszcz Gdański
SKAT Olimpic Gdańsk
4:0
Iskra Gdynia
TeamSpirit
4:3
Orkan Rumia
Polonia Gdańsk
2:7
Stolem Gniewino
Sztorm KOSAKOWO
2:1
KTS-K LUZINO
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości